Як красиво нарядити автомобілі на весілля.

Традиція прикрашати весільний транспорт налічує в своїй історії вже багато століть. Тільки раніше прикрашали кінні екіпажі, а сьогодні автомобілі. І для кожного весілля хочуть зробити що-небудь оригінальне і красиве. Таке, щоб запам'яталося назавжди. Саме тому для прикраси весільного кортежу існує так багато ідей.
Вам знадобиться
  • -ленты;
  • -цветы;
  • -скотч;
  • -кольца;
  • -краски;
  • -картон або лист ДСП;
  • -повітряні кулі
Інструкція
1
Купіть стрічки, які клеяться до машини за допомогою скотча. Їх, як правило, надягають на капот. Сюди ж садять спеціально підібрану ляльку. На даху автомобіля закріплюють традиційні кільця. А на ручках - квіти або повітряні кулі.
2
Прикрасьте автомобіль квітами. Для цього їх потрібно закупити у великій кількості. Розкладайте рослини по машині в хаотичному порядку і акуратно закріплюйте скотчем відразу в декількох місцях. Необхідно це для того, щоб вони не відвалилися під час їзди. Не шкодуйте квітів, намагайтеся покрити ними весь вільний простір на кузові. Правда переборщувати теж не варто - зробіть їх в один ряд. Так у вас вийде квіткова машина, яка досить стильно і оригінально впишеться в будь-яке весілля.
3
Також ви можете використовувати квіти й для створення мінімалістського прикраси. Для цього зробіть довгі стрічки з квітів - вони не повинні бути занадто тонкими. Прикріпіть їх тільки по поріжку автомобілів, щоб вони розташовувалися під ногами молодих, коли ті сідають в машину. Також прикрасьте квітами колісні диски. І більше нічого. Така машина буде виглядати дуже витончено і вишукано. А якщо ви зіграєте на контрасті кольору безпосередньо авто і квітів, то краса буде просто незабутня.
4
Можете розфарбувати автомобіль фарбами. Для цього вам знадобиться спеціальне покриття, яке після закінчення свята легко змиється спеціальними засобами або навіть водою. Малювати можна все, що душа забажає. Звичайно, було б краще дотримуватися весільної тематики. Тому ви легко можете зобразити на автомобілі квіти, голубів, як символ родинної любові і вірності, кулі, кільця, фігури нареченого і нареченої. Загалом, не обмежуйте себе, і подібний дизайн машини точно надовго залишиться в пам'яті як молодят, так і їх гостей.
5
Якщо передбачається якесь нестандартне святкування одруження, наприклад, піратська вечірка, можна прикрасити автомобіль стилістично. Для цього вам знадобиться заготовка, зроблена або з картону, або з ДСП та інших матеріалів. Зберіть її у вигляді корпусу корабля, опрацюйте місця кріплень з автомобілем і надіньте на нього. Природно, при створенні подібних прикрас необхідно враховувати і безпеку. Надівається конструкція не повинна заважати водієві бачити дорогу.