Як визначити привід.

Привід автомобіля буває трьох типів: передній, задній і повний. Тип приводу впливає на те, які колеса автотранспортного засобу приводять його в рух. Від цієї характеристики багато в чому залежать характеристики автомобіля і особливості управління ним.
Інструкція
1
Відомості про типі приводу обов'язково повинні бути вказані в документації до вашого автотранспортному засобу. Прочитайте їх уважніше і знайдіть згадка про тип приводу. Якщо ж документи в даний момент недоступні, скористайтеся іншими способами.
2
У більшості автомобілів, що мають повний привід, на двері багажника або задньому крилі стоять значки "4WD", "AWD" (all wheel drive) або "4x4". Спробуйте їх знайти.
3
У всіх автомобілях з повним приводом в салоні поруч з ручкою перемикання швидкостей завжди присутній ще один важіль. Він відповідає за перемикання роздавальної коробки. Даний важіль має кілька становище. Найпоширеніші: - "N" - нейтральне положення, коли жоден з мостів не підключений; - "2H" - включений привід заднього моста; - "4L" - включений повний привід із зниженим поряд; - "4H" - включений повний привід.
4
Подібний важіль присутній навіть у тому випадку, якщо автомобіль не забезпечений постійним повним приводом. Позиції ручки управління повним приводом можуть бути такі: - "LL" - низька швидкість; - "H" - висока швидкість; - "HL" - висока швидкість з включеною блокуванням міжосьового диференціала; - "N" - нейтральне положення.
5
Якщо даних ручок у вашого автомобіля немає, визначити, який тип приводу у нього, передній або задній, досить легко. Постарайтеся рушити з місця якомога різкіше. Потім подивіться, які колеса пробуксовав на місці. Якщо задні, то саме вони і є провідними на цьому автомобілі, тобто автомобіль буде заднеприводним.
6
Крім того, відрізняється і манера пересування автомобіля. На слизькій дорозі у заднеприводного автотранспортного засобу заносить носову частину. Це робить їзду на таких автомобілях небезпечною в зимову пору року. Однак задньопривідні машини краще розганяються, тому майже всі гоночні автомобілі мають задній привід.