Як зробити трасування маршруту.

Сайти в мережі самі по собі не виникають - їх створюють і підтримують комп'ютери, іменовані серверами, а управляє цими серверами організація - провайдер або хостинг-провайдер. І щоб все у всіх чітко і точно відтворювалося, провайдер стежить за своїм мережевим обладнанням, серверами, каналами зв'язку, через які інформація та інші різні дані передаються безпосередньо користувачам. В свою чергу, користувач може провести діагностику свого інтернет-з'єднання в тому випадку, якщо він не може цю інформацію отримати, щоб визначити, чи винен хостинг або провайдер, через якого надана можливість виходу в інтернет. У подібній діагностиці допомагає трасування маршруту від персонального комп'ютера до необхідного сайту.
Інструкція
1
Здійсніть трасування за допомогою команди traceroute, в Windows-tracert. Для того щоб справити трассировку маршруту, виконайте наступне: відкрийте меню «Пуск» - «Виконати». Введіть cmd.exe і виберіть «ОК».
2
У командному рядку наберіть команду tracert Ім'я_сервера (ім'я сервера вказано у вітальному email-повідомленні при замовленні послуги). Дочекайтеся завершення виконання команди, потім натисніть праву клавішу миші у вікні командного рядка, виберіть «Виділити все» потім (після виділення) натисніть Enter. Далі, для того щоб побачити трасування, клікніть праву клавішу миші, потім натисніть «Вставити» в поле вводу повідомлення.
3
Командою tracert ви виконуєте відправку пакетів даних на адресу, яку вказали - це може бути адреса сервера, ім'я комп'ютера в мережі або IP-адресу. При цьому пакети проходять через спеціальні маршрутизатори - мережеві пристрої між персональним комп'ютером і адресатом. Даним дією ви визначаєте маршрут до кінцевої точки призначення і, що найбільш важливо - обчислюєте час відгуку (значення в мілісекундах) кожного проміжного вузла.
4
На тих ділянках, де час відгуку найменше, передача виконується максимально швидко - це означає, що канал вільний і інформація доставляється без будь-яких перешкод. У тому місці, де час відгуку максимально якогось стандартизованого значення, ми бачимо наслідок «Перевищено інтервал очікування для запиту», що рівноцінно втраті інформаційних пакетів.
5
Даним чином можна обчислити, в якій конкретній точці з'єднання існує проблема. Якщо дані не доходять до самого адресата, значить проблема в ньому. Якщо з'єднання припиняється на середині, проблема в якомусь із проміжних мережевих пристроїв. При цьому з іншого ПК або за іншим маршрутом (якщо такий є) ваш не відкрили сайт може виявитися цілком доступним. Якщо інформація не покидає межі мережі вашого провайдера, значить проблема в ньому.