Як вставити картинку в шапку для сайту.

Правильно підібрана картинка щонайкраще характеризує напрям сайту, надає йому індивідуальність. До того ж, більшість людей по своїй натурі є візуалами, а це означає, що графічне зображення запам'ятається їм куди краще.
Інструкція
1
Якщо ви тільки створюєте свій сайт на основі готового шаблону, то вставити картинку в його шапку можна за допомогою простої заміни. Для цього достатньо підібрати відповідне зображення і перезберегти його під ім'ям стандартної ілюстрації. Тут головне підігнати розміри, в іншому випадку ваша картинка просто не впишеться в параметри ресурсу. Точно також можна вчинити і з готовим сайтом, який має систему управління і вже відправлений у плавання по інтернет-простору.
2
Для редагування картинки краще використовувати Adobe Photoshop. Майте на увазі, що версії програми можуть бути англомовні і для зручності роботи буде потрібно русификатор. Його можна скачати безкоштовно в інтернеті.
3
Відкрийте в графічному редакторі зображення, яке ви хочете замінити, і виберіть в меню «Зображення» - «Розмір зображення». Запам'ятайте, а краще запишіть значення у точках. Можете закривати картинку - вона більше не знадобиться.
4
В меню «Файл» виберіть «Новий», після чого перед вами відкриється форма. Внесіть в неї записані значення розмірів зображення і натисніть «Ок». Ви також можете попутно задати і інші параметри, наприклад, найменування шару або тип вмісту фону, проте вони не є принциповими.
5
Створіть новий шар («Шар» - «Новий»).
6
Відкрийте в програмі картинку, яку хочете бачити в шапці сайту («Файл» - «Відкрити»).
7
На панелі інструментів виберіть значок «Прямокутна область», виділіть з її допомогою картинку.
8
Використовуйте команду «Скопіювати» з меню «Редагування» і вставте зображення на новий шар підготовленої форми («Редагування» - «Вклеить»). Виберіть інструмент «Переміщення» та пересунути картинку при необхідності.
9
Якщо розмір картинки вийшов більше або менше, то його можна підправити за допомогою команд з меню «Зображення». У кожному разі, параметри основної картинки вкрай рідко збігаються з необхідними, тому практично завжди залишається порожній простір. Його необхідно заповнити, а для цього найкраще задіяти «Задній план». Наприклад, можна залити одним кольором або скористатися інструментом «Градієнт», а згодом згладити перехід за допомогою освітлення/затемнення, «пальці», «Губки» і т.п.
10
Для вставки картинок в мові html присутній спеціальний тег . Зворотний тег не потрібно.
Корисна порада
Для зручності роботи одночасно з декількома зображеннями в програмі Adobe Photoshop, краще вивести їх з режиму повноекранного перегляду за допомогою команд «Вікно» - «Упорядкувати» - «Каскад».