Як назвати сервер.

Вибір назви для сервера є одним з важливих моментів і може залежати від різних параметрів, наприклад, загальної кількості серверів, виконуваних функцій, місця розташування, об'єму тощо.
Інструкція
1
При виборі назв для серверів намагайтеся підбирати такі, які б тим чи іншим чином вказували на його функції. Ця умова не є обов'язковим, але при необхідності так буде простіше визначити в майбутньому, який сервер яку роль виконує. Головне, щоб логіка при виборі імені була зрозуміла вам. Тут мається велике поле для прояву власної та фантазії та реалізації задумів.
2
Одним з варіантів можуть стати назви різних птахів і тварин. Наприклад, raven, falcon, peregrine, bear, wolf, hawk і т.п. Виходячи з характерних для кожного з них властивостей, давайте й імена серверів.
3
Інший варіант - використання грецького алфавіту. У цьому випадку сервера будуть називатися alpha, beta, gamma, delta і т.п. Альтернативою йому може стати фонетичний алфавіт військ НАТО: alpha, bravo, charlie, delta, echo тощо.
4
Також популярністю користуються географічні назви, імена зірок і сузір'їв, планет, знаків зодіаку. Наприклад, для організації ієрархії можуть бути використані назви планет і їх супутників.
5
Наступний варіант - імена різних персонажів. Це можуть бути герої серіалів, коміксів, мультфільмів, книг і т.п. В якості прикладів виступають karlo, buratino, karabas, malvina і т.п. Обираючи ті чи інші назви, керуйтеся власними уподобаннями: деяким ближче персонажі мультфільмів Уолта Діснея, а іншим - герої творів Толкієна.
6
Також можна використовувати для позначення жіночі та чоловічі імена. Як варіанти розгляньте назви зі списку ураганів, з яким можна ознайомитися за адресою http://www.dvgu.ru/meteo/book/names.htm
7
Залежно від фантазії і власних захоплень можна придумати достатнє число варіацій тем для назв серверів. Крім вищевказаних, популярними є: овочі/фрукти, грецькі, римські та інші боги, імена письменників, вчених і видатних діячів, музичні групи, хімічні елементи й т.п.