Як відрегулювати maco. Як зробити притиск на мако.

Фурнітура Maco використовується як для пластикових, так і для дерев'яних вікон. Завдяки оцинковке, хромуванню і покриттю воском, вона практично не схильна до корозії. Але будь-які вікна іноді вимагають регулювання, наприклад, при провисанні стулки вікна або балконних дверей, випадкове або царапании стулкою ущільнювача і рами. Щоб відрегулювати Maco, не обов'язково викликати фахівців, ви можете спробувати зробити це самостійно.
Вам знадобиться
  • - Г-подібний шестигранний ключ на 4 мм;
  • - плоскогубці;
  • - ключ torx Т15.
Інструкція
1
Щоб змінювати положення стулок, на петлях вікна передбачені спеціальні гвинти. Зніміть з них декоративні ковпачки. Візьміть Г-подібний шестигранний ключ на 4 мм і змінюйте положення гвинтів. Щоб підняти/опустити нижній кут стулки, регулюйте гвинт нижньої петлі вгору/вниз. Точно також підійміть/опустіть верхній кут стулки. Змінюючи положення обох гвинтів, можна підняти/опустити всю стулку цілком.
2
Щоб змістити стулку по горизонталі, рухайте гвинти вправо/вліво. При цьому можна також змінити положення кута або стулки цілком.
3
Регулювати ступінь притиску стулки до рами можна двома способами: змінюйте положення гвинтів вперед або назад, відповідно, стулка буде притискатися або віджиматися від рами.
4
Регулювання ступеня притиску стулок вікна з встановленою фурнітурою Maco може проводитися за допомогою спеціальних цапф збоку від стулки. Просто змініть положення цієї цапфи, покрутивши її так, як вказано на малюнку, за допомогою плоскогубців. Використання такої системи дозволяє обійтися без регулювання гвинтів на стулці і вибирати оптимальну ступінь притиску для літнього та зимового періоду.
5
Щоб відрегулювати страхувальний пріподніматель Trend, відпустіть гвинт ключем torx Т15, встановіть необхідну висоту і затягніть гвинт. Для зміни бічних положень пріподнімателя, натиснете на пружину всередині важеля штифтом D 2 мм, і переведіть важіль в робоче положення.
6
Якщо ваша стулка відкривається не тільки зліва направо, а й зверху вниз, змінити ступінь притиску і положення стулки можна за допомогою ножиць. Візьміть шестигранний ключ на 4 мм і регулюйте їх вперед-назад (при цьому буде змінюватися притиск) або вправо-вліво (при цьому ви сместите вліво-вправо верхню частину стулки).
Корисна порада
Якщо ви не впевнені, що зможете регулювати фурнітуру Maco самостійно, і боїтеся пошкодити вікно, краще викличте фахівців.
З метою оформлення інтер'єрів в даний час найбільшим попитом користується корпусні меблі. Впровадження у виробництво інноваційних технологій дозволили профільним компаніям створювати комплекти гарної якості, стильного дизайну з широкою гамою кольорів і відтінків оздоблювальних матеріалів і, що найголовніше - доступними за ціною.
Вам знадобиться
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
У будь-якому приміщенні, житловому або офісному, ключова роль в інтер'єрі відводиться корпусних меблів. Будь то приймальня або кабінет керівника, а може кухня, спальня, дитяча або гостьова кімната, скрізь знайдеться місце для установки і збірки предметів інтер'єру, як комплекту цілком, так і окремих його модулів.
2
Основною метою при виробництві корпусних меблів є забезпечення споживачів максимальним комфортом, а зайняти при цьому мінімальну площу. Навіть у невеликій кімнаті, в якій необхідно розмістити стінку або гірку, або комплект м'яких меблів та інше, завдяки дизайнерської думки можна створити ілюзію просторого приміщення з урахуванням всіх побажань покупця.
3
Щоб створити індивідуальний стиль в кожному приміщенні під час покупки можна вибрати гарнітури різних кольорів і матеріалів оздоблення фасадів, в числі яких крім традиційного масиву дерева широко використовуються полімери, скло і метал. Особливу увагу необхідно приділяти не тільки якості виготовлення окремих складових корпусних меблів, але і фурнітурі, за допомогою якої вона збирається.
4
Набута покупка доставляється до споживача в розібраному вигляді. Кожен модуль упакований окремо (схема зборки обов'язково додається), і тільки фурнітура з кріпильними метизами для всього комплекту перебуватиме в одному мішку.
5
Після складання і установки меблів настає найвідповідальніший момент регулювання розташування деталей фасаду: дверцята шаф, кришки ящиків, дзеркала та інше. Від їх бездоганного розміщення залежить загальне враження відвідувачів в момент візуального огляду інтер'єру приміщення.
6
Кожна петля, за допомогою яких навішуються дверцята різних шафок, забезпечена двома болтиками: один - кріпить її; другий, регулювальний, розташований всередині - змінює кут нахилу деталі фасаду.
7
Для усунення перекосів на петлі відпускається кріпильний гвинт, і залежно від того, в який бік потрібно подати дверцята, регулювальний - закручується або викручується, після чого відрегульована фурнітура фіксується затягуванням першого метизів.
8
Щоб скоротити зайво широку щілину між дверцятами, кріпильні гвинти відпускаються у всіх петель, після чого регулювальні - закручуються, і положення декоративного елемента фасаду фіксується відпущеними на початку процедури метизами.