Як скопіювати зображення.

У сучасному житті ми щодня використовуємо комп'ютер: працюємо в різних програмах, спілкуємося в соціальних мережах, переглядаємо новини, відвідуємо різні сайти. І природно, зустрічаємося з великою кількістю зображень, будь то фотографії з учорашнього заходу, цікаві картинки або листівки, скановані книги, ілюстрації до звіту або диплому. Людина досвідчена завжди зуміє скопіювати і зберегти на свій комп'ютер потрібне йому зображення. А для тих, хто поки ще освоює комп'ютерну грамотність, знадобляться кілька рекомендацій.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб. Якщо картинка вже відкрита в редакторі зображень (наприклад, самому стандартом - Microsoft Office Picture Manager) - виконуємо наступну послідовність дій: «файл-зберегти як», вибираємо папку, куди хотіли б зберегти зображення і натискаємо кнопочку «зберегти». Надалі можна використовувати картинку на свій розсуд.
2
Можна, не відкриваючи картинку на флешці, просто клацнути по ній правою клавішею миші і вибрати «копіювати». Після чого знаходимо місце, куди хотіли б зберегти картинку, клацаємо правою кнопкою мишки і вибираємо «вставити». Все, зображення знаходиться на вашому комп'ютері.
3
Якщо нам потрібно скопіювати зображення з відкритої сторінки інтернет-браузера, можна також клацнути правою кнопкою миші на зображенні і вибрати «зберегти зображення як ..». Потім також вибираємо папку для картинки і натискаємо «зберегти».
4
Для копіювання зображень можна використовувати і клавіатуру: відкриваємо зображення, натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + С, потім відкриваємо програму Microsoft Word і натискаємо Ctrl + V. Потім підганяємо картинку під потрібний розмір. Все - зображення у вашому звіті або наукової роботи. За такою ж схемою можна зберегти потрібне зображення і з Інтернет-браузера. Але спосіб з клавіатури можна ісользовать тільки для вставки зображень в іншу програму - Microsoft Word або Adobe Photoshop.
5
У різних програмах перегляду зображень свої особливості копіювання зображень. Зверніть на це увагу. Якщо немає можливості виконати «файл-зберегти як», повинен бути значок дискетки (при натисканні на нього послідовність копіювання та сама).
6
В програмі Total Commander - в одному вікні вибираємо вихідний диск з потрібним зображенням (наприклад, флешку), в іншому - місце збереження. Мишкою вибираємо потрібний файл, клацнувши по ньому лівою кнопкою мишки один раз і натискаємо F5.