Як встановити нові смайлики. Як поставити нові смайли в контакті.

Спілкування через повідомлення в мережі інтернет відрізняється від розмови, як мінімум тим, що складно передати емоції і відтінки сенсу. Щоб виправити цей недолік, були придумані емотикони, вони ж смайлики, від англійського smile (усмішка). У багатьох програмах є цілі набори таких картинок, якими можна передати практично будь-який настрій. А для тих, кому й цього мало, є можливість встановити нові смайли, розширивши палітру емоцій.
Інструкція
1
Уточніть версію і назва вашої програми для обміну повідомленнями. Це перший крок, який слід зробити, щоб збільшити набір смайликів у вашій ICQ, QIP, або Trillian. Для цього запустіть ваш засіб миттєвого обміну повідомленнями, при запуску ви побачите напис виду "QIP 2005 build 8097". QIP 2005 і є версія вашого клієнта, до якої потрібно шукати набір смайлів.
2
Якщо у вас не виходить з'ясувати назву і версію програми зазначеним способом, натисніть лівою клавішею миші кнопку «Пуск», виберіть меню «Програми» або рядок пошуку програм і шукайте папку вашого засобу обміну повідомленнями, наприклад, ICQ 7.2.
3
Запустіть будь-який браузер для перегляду інтернет-сторінок. Відкрийте сторінку пошукової системи Google або Яндекс і в рядку пошуку наберіть «скачати смайли для QIP 2005». Як назва підставте вашу версію програми обміну повідомленнями.
4
Скачайте архів з новими смайликами, також їх називають смайлпакі. Перевірте його антивірусною програмою, нерідкі випадки, коли разом з корисними програмами поширюються віруси та інші шкідливі програми.
5
Натисніть правою кнопкою миші на архіві і виберіть пункт «Витягнути в поточну папку». В результаті у вас з'явиться каталог з назвою смайлпака, в якому буде ще один, наприклад Smilies, а в ньому знаходиться новий набір картинок-смайликів.
6
Клацніть правою кнопкою на папці з ім'ям набору смайлів і виберіть пункт "Копіювати". Відкрийте папку з вашою програмою обміну повідомленнями, наприклад C: \ Programm Files \ QIP Infium \ Smilies. Натисніть правою кнопкою у вільному місці папки і виберіть пункт меню «Вставити». Через хвилину будуть скопійовані файли смайлпака.
7
Запустіть вашу програму, відкрийте меню, натисніть кнопку «Налаштування» і вкладку «Інтерфейс» або «Скіни/значки». Якщо все зроблено правильно, то ви побачите меню-список, з якого можна буде вибрати новий набір смайликів. Натисніть кнопку «Застосувати» і OK для збереження налаштувань.
8
Перезапустіть програму обміну повідомленнями. Готово, у вас новий набір смайлів.
Корисна порада
Зверніть увагу, що якщо ваш співрозмовник не встановлював такий же набір, він буде бачити в повідомленнях тільки назва смайла.