Як встановити мережеві драйвери. установка мережевого драйвера.

В комп'ютер входить багато різних пристроїв, які виконують найрізноманітніші завдання. Це і відеокарта, за допомогою якої з'являється зображення на екрані, і звукова карта для відтворення звуку і голосу, і мережева карта, за допомогою якої комп'ютер можна підключити до інтернету та локальної мережі. Всіх пристроїв і не перерахувати! Для того, щоб операційна система змогла їх визначати і взаємодіяти, потрібні спеціальні програми, які називаються драйверами.
Інструкція
1
Якщо будь-яке з пристроїв вашого комп'ютера не бажає працювати, то для початку слід перевірити, чи поставлений на комп'ютер певний драйвер, який відповідає вашій операційній системі. Для початку в Windows XP клацніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер» і знайдіть пункт «Властивості», потім перемістилися на вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». У версії Windows Vista або Windows 7 замість вкладки «Загальні» необхідно вибрати розділ «Диспетчер пристроїв» в лівій частині вікна.
2
В розділі «Диспетчер пристроїв» відображені всі пристрої вашого комп'ютера. Тут показані як внутрішні, так і зовнішні пристрої. Серед безлічі пристроїв можуть бути пристрої, які відзначені іконками з питання та знаки оклику знаками. Ці іконки попереджають вас про те, що для даного пристрою не встановлені необхідні драйвери або встановлені невірно.
3
В цьому випадку необхідно поставити диск з потрібними драйверами в привід комп'ютера, якщо їх немає, то треба скачати драйвери з інтернету. У вікні клацніть правою клавішею миші по вибраному влаштуванню і виберіть пункт "Оновити драйвери ...». Виберіть необхідну установку: з диска або папки, не забудьте вказати операційній системі папку або диск, де знаходяться встановлювані драйвери. Зачекайте кілька секунд, поки Windows встановить драйвери, ваше проблемне пристрій приступить активно і коректно работать.Как ви бачите, в установці необхідних драйверів немає нічого складного. Найважливіше - це правильно вибрати пристрій, який вимагає установки драйвера, а також знайти програму, яка буде підходити саме для вашої версії операційної системи. І, звичайно ж, не втрачайте диски з драйверами, які видаються при покупці комп'ютера або інших пристроїв.