Як промити бензобак ВАЗ. Як почистити бак ваз 21099.

Поодинокі випадки засмічення сітки бензонасоса сигналізують про наявність сторонніх часток у використовуваному паливі. Якщо такі випадки почастішали, значить, кількість скупчилися забруднень всередині бака досягло небезпечного значення. У цьому випадку настійно рекомендується зняти бензобак і промити його.
Вам знадобиться
  • - миючі засоби «Лобомід», МС або МЛ;
  • - помічник і інструмент для зняття бензобака
Інструкція
1
Перед зняттям бензобака передньопривідних автомобілів ВАЗ від'єднайте негативний дріт від відповідної клеми акумуляторної батареї. Відкиньте подушку заднього сидіння і відверніть вирізану частину шумоізоляції. Відверніть гвинти кріплення кришки люка бензобака і зніміть її разом з гумовою прокладкою. Від'єднайте колодку з проводами від датчика рівня палива і відверніть гайку його кріплення. Під гайкою закріплений провід маси - від'єднайте і його, знявши його зі шпильки.
2
Залізьте під днище автомобіля, використовуючи підйомник, оглядову яму чи естакаду. Послабте затяжку хомутів шланга наливної труби, шланга випуску повітря, шланга сепаратора, шлангів паливних магістралей. Шланги наливної труби від'єднайте від самої труби, решта шланги від'єднайте від їх штуцерів. Від'єднайте шланги від паливних магістралей. Притримуючи паливний бак, відверніть хомути кріплення бака і відведіть їх вниз. Лівий хомут заведіть за трубу резонатора. Опустивши передню частину бака вниз, зніміть його з автомобіля і зливу бензину.
3
Відверніть залишилися гайки кріплення датчика рівня палива і вийміть його з бензобака разом з прокладкою. Перевірте паливний бак зсередини по лінії роз'єму верхньої і нижньої частини на предмет виявлення течі. При необхідності, підклейте відірвані гумові прокладки. Промийте бензобак спочатку чистим бензином, потім струменем гарячої води, а потім спеціалізованим миючим засобом. Промийте забруднене паливний фільтр і сітку бензобака. Огляньте всі зняті хомути і замініть їх на нові, якщо в цьому є необхідність.
4
Для видалення залишків миючого засобу ретельно сполосніть бак струменем гарячої води. Добре просушіть бензобак, зберіть його, приберіть всередину кузова дроти датчика рівня палива і встановіть бак на автомобіль в порядку, зворотному зняттю.
5
Щоб зняти бензобак на класичних моделях ВАЗ, розберіть і зніміть праву обшивку багажника. Зніміть лючок бензобака разом з гумовим ущільненням, від'єднайте дроти від датчика рівня палива. Відверніть гайку кріплення цього датчика, під нею знайдіть провід маси і зніміть його зі шпильки. Після цього виконайте вказівки, описані в пунктах 2-4. На класичних моделях ВАЗ хомут кріплення бензобака один.