Як поміняти мову на комп'ютері. Як в комп'ютері поміняти час.

Працюючи на комп'ютері, особливо з текстом, неможливо обходитися тільки російською розкладкою клавіатури. Тому важливо вміти переключатися між кирилицею та латиницею. Також при бажанні можна встановити і будь-який інший мову, що має свої особливості.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер і початкові навички роботи на ньому.
Інструкція
1
В операційній системі Windows перемикання мови написання здійснюється дуже просто. Найчастіше для цього використовуються поєднання клавіш Ctrl + Shift або Ctrl + Alt. Також швидко переключитися між мовами можна, якщо навести курсор на значок мови (як правило RU або EN) на панелі інструментів внизу. Якщо ж за замовчуванням мовна панель не встановлена, то натисніть правою кнопкою миші на панелі інструментів і на вкладці "паельї інструментів" поставте галочку на мовній панелі.
2
Більш тонке налаштування всіх параметрів мов на вашому комп'ютері можна справити в панелі управління. Для цього натисніть "Пуск", виберіть "Панель управління", потім "Дата, час, мова і регіональні стандарти". У списку завдань ми можете встановити додаткові мови, а якщо натиснете на "Мова і регіональні стандарти", то зможете налаштувати параметри встановлених мов.