Як накручувати бігуді.

Волосся, завиті за допомогою бігуді, виглядають природно - пружні завитки довго тримають форму, а технологія вважається менш щадить, ніж хімічна завивка. Крім того, тримається таке укладання недовго, тому можна міняти зачіску так часто, як це необхідно.
Вам знадобиться
  • - упаковка бігуді потрібного діаметру;
  • - пульверизатор з водою;
  • - гребінець з ручкою (для відділення окремих пасом);
  • - невелике дзеркало.
Інструкція
1
Змочіть волосся. Вони повинні бути трохи вологими - підсушіть їх після того, як вимиєте голову. Кінчики повинні бути мокрими, щоб локони не втрачали форму під час накручування. Для кращої фіксації нанесіть на волосся легке засіб для укладання.
2
Сядьте перед великим дзеркалом, а друге використовуйте для того, щоб проконтролювати потиличну частину. Найпростіше накручувати волосся на поролонові бігуді, так як у них шорстка поверхня, за яку волосся легко чіпляються. Товщина бігуді залежить від розміру локонів і довжини волосся - коротке волосся накручують на тонкі валики, довгі фіксують найтовстішими бігуді. Найякісніший і природний завиток виходить при використанні пластмасових конструкцій, гумові бігуді трохи деформують локон.
3
Накрутите волосся. Обробляти їх слід по частинах - починайте з потилиці, потім накручуйте локони з боків і приступайте до роботи над тім'яної частиною і чубчиком. Підніміть частину волосся, розчешіть і накрутіть на валик - товщина пасма не повинна бути більше довжини бігуді, інакше завиток НЕ БУДЕ пружним. Пальцями притримуйте пасмо волосся за кінчики, придавлюючи їх до валика, а другою рукою туго накрутіть волосся. Слідкуйте за тим, щоб не було сильного натягу шкіри. Накрутіть пасмо дощенту локона і зафіксуйте бігуді рівно. Зазвичай закріплюють конструкцію гумкою, але якщо її немає, то можна скористатися шпильками, якими ви скріпіть бігуді між собою.
4
Використовуйте спеціальні прийоми при накручування. Короткі волосся не будуть сповзати, якщо подовжити їх за допомогою паперу. Чим довше волосся, тим тонше повинен бути локон. Якщо ви скріпляєте бігуді шпильками, то втикайте їх у протилежному накручування напрямку. На тонке волосся наносите засіб для фіксації самої легкої текстури.
5
Знімайте бігуді правильно. Волосся повинні повністю висохнути - тільки тоді можна звільнити їх від бігуді. Розкрутіть їх і не розчісуйте відразу.
Бігуді-бумеранги представляють собою тонкі гнучкі палички з м'якого, легко згинати матеріалу. Вони мають різну довжину і товщину і застосовуються для створення локонів і додання обсягу середнім і довгим волоссям. Зробити красиву завивку за допомогою таких бігуді легко, головне - знати деякі тонкощі.
Вам знадобиться
  • Бігуді; лак для волосся; гель для укладання волосся.
Інструкція
1
Безпосередньо перед завивкою вимийте і підсушіть волосся. Вони повинні бути злегка вологими, але не мокрими. Нанесіть на них засіб для укладання. Накрутіть на волосся бігуді так, щоб пасмо не могла зісковзнути з них. Дійшовши до коренів, перекрутите кінчики бігуді між собою і залиште на деякий час. Мінімальний період очікування завивки складає 3 години для довгих і 1,5 години - для середніх по довжині волосся. Після зняття бігуді розчешіть волосся пальцями, а прядки зафіксуйте лаком.
2
Яскравою новинкою у професійних перукарів вважаються електробумерангі. Це гнучкі гарячі палички-олівці, застосовувані для завивки волосся в красиві локони-спіральки. Вони мають світловий індикатор, завдяки якому визначається момент нагріву волосся до оптимальної температури укладання. Перед використанням гарненько просушіть волосся і нанесіть на них мус для укладання. Розділіть волосся на пасма і по черзі накручуйте їх на нагріті бігуді знизу вгору. Кінці бумерангів застебніть, щоб пасма не розпадалися, після чого збризніть волосся спреєм для створення кучерів.
3
Через кілька хвилин, після повного охолодження бігуді, акуратно розкрутіть локони і розчешіть їх пальцями. По закінченню процедури нанесіть на волосся лак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A3fyU1kZccY