Як здійснювати лікування гастриту.

Гастритом називають захворюванням шлунка, яке супроводжується запальними процесами в слизовій оболонці. Розрізняють дві форми захворювання - гостру і хронічну. У більшості випадків лікування гастриту відбувається в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - картопляний сік;
  • - корінь аїру;
  • - мед.
Інструкція
1
При перших же проявах такого захворювання зверніться за консультацією до лікаря. У більшості випадків на початкових етапах лікування призначають знеболюючі препарати, а також медикаменти, які здатні адсорбувати в себе токсини і знизити кислотність в шлунку. Якщо ж при діагностуванні була виявлена інфекція, то лікування проводять за допомогою антибіотиків.
2
Дуже важливим аспектом лікування вважається спеціальна дієта. У перші два дні гострого гастриту утримайтеся від прийому будь-якої їжі. Пити можна тільки чисту воду. У наступні кілька тижнів потрібно також дотримуватися правил харчування.
3
Відмовтеся від томатного соку, алкоголю, кави і гострої їжі. Не варто вживати також жирні продукти, молоко, свіжий білий хліб, прянощі і солодке, особливо випічку. Щоранку починайте зі склянки чистої, відстояною за ніч, води. Вона змиває всю непотрібну слиз і нормалізує процеси засвоєння продуктів харчування. Намагайтеся їсти якомога частіше, зменшуючи при цьому порції.
4
При гастриті, який супроводжується підвищеною кислотністю, їжте якомога більше некислих фруктів, овочів і каш. Регулярно готуйте собі рідкі слизові супи з вівса, рису або ячменю. Зведіть кількість вживаної солі до мінімуму.
5
Дуже ефективними ліками від гастриту визнаний свіжий сік картоплі. Його потрібно приймати по 50-100 мл тричі на день. Після вживання такого соку приляжте на півгодини. Курс лікування становить два тижні, після чого потрібно обов'язково зробити перерву.
6
У лікуванні можете використовувати і корінь лепехи. Ця рослина прискорить процес видужування. Приймайте кожен день по маленькій щіпці порошку з кореня цієї рослини, запиваючи водою або свіжим соком.
7
Корисним при гастриті є і мед. Розведіть ложку меду в теплій воді і випийте за дві години до прийому їжі. Курс такої терапії становить два тижні.
8
Під час гастриту організму необхідна також і постійна фізична діяльність, яка стимулює процеси загоєння поверхні слизової шлунка. Тому намагайтеся якомога частіше здійснювати прогулянки на свіжому повітрі і займатися лікувальною фізкультурою.