Як міняти шрифт.

Якщо ви працюєте з текстом, особливо художньо оформлюючи який-небудь документ, дуже корисно вміти користуватися різними шрифтами. Тоді ваш документ не буде виглядати нудно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, будь-який текстовий або графічний редактор.
Інструкція
1
Якою б програмі ви не працювали, настройки тексту будуть відображатися у верхній панелі. Тут ви зможете справити основні маніпуляції з текстом, у тому числі змінити шрифт. Набір доступних вам шрифтів ви побачите в випадаючому списку з назвою використовуваного шрифту. Щоб бачити зміни в реальному часі, перед тим, як поміняти шрифт, виділіть фрагмент тексту, який хочете змінити.
2
Існує величезна кількість всіляких шрифтів, і ви завжди можете скачати собі пару нових. Але щоб користуватися ними, спочатку їх необхідно встановити. Це можна зробити в папці Windows. У ній серед інших папок знайдіть папку Fonts (Шрифти) і просто скопіюйте нові шрифти в цю папку. Тепер ви зможете користуватися ними в будь-якій програмі на вашому комп'ютері, інтерфейс якої передбачає роботу з текстом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fGSVMqo3xhs
Зверніть увагу
Якщо ви завантажуєте новий шрифт, переконайтеся, що він підтримує кирилицю, інакше ви не зможете писати цим шрифтом російською мовою.