Як видалити віртуальний диск. Як видалити диск з комп'ютера.

Видалення з реєстру віртуального диска, який використовується в роботі комп'ютера, може привести до пошкодження системи і втраті даних. Перед тим, як видаляти віртуальний диск, перевірте і переконайтеся, що жодна мета iSCSI не вимагає в своїй роботі доступу до нього, ні один додаток не застосовує цей віртуальний диск і що всі відомості благополучно збережені.
Інструкція
1
Видалення віртуального диска з консолі не веде до видалення його файлу. Якщо віртуальний диск, який необхідно видалити, більше вам потрібен, а відомості, які на ньому містяться, необхідно зберегти, то можна видалити файл віртуального диска (VHD) з комп'ютера вручну. Також, при необхідності, можна просто на час вимкнути віртуальний диск.
2
Видалення віртуального диска з консолі програмної мети iSCSI (Майкрософт). Припустимо, необхідно видалити віртуальний диск консолі програмної мети iSCSI (Майкрософт). Для цього нам необхідно пройти наступні етапи: У дереві консолі Microsoft iSCSI виберіть "Пристрої" .У області результатів клацніть правою кнопкою миші віртуальний диск, який потрібно видалити, і виберіть "Видалити віртуальний диск" .Для підтвердження видалення натисніть кнопку "Так".
3
Для реалізації даних завдань необхідно ваше членство в локальній групі "Адміністратори" .Для того, щоб відкрити складову "Кінцеве додаток iSCSI", зайдіть в меню "Пуск", а потім перейдіть до пункту "Адміністрування" .Сделайте вибір свій вибір на пункті "Кінцеві додатки Microsoft iSCSI".
4
Є й інший спосіб, щоб відкрити компонент "Програмна мета iSCSI": для цього вам необхідно натиснути кнопку "Пуск", вибрати пункт "Виконати" і ввести iscsitarget.msc.
5
Також існують інші програми для видалення дисків, такі як Alcohol 120%, Nero. Який скористатися, вирішувати вам, але треба вибирати ту програму, за допомогою якої був створений віртуальний диск, який необхідно видалити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QMB6Ks0fRlI