Для чого потрібні квіти.

Все важливі дати в житті кожної людини супроводжують квіти: народження, похід в дитячий садок і школу, останній дзвоник, одруження, ювілеї, дні народження. Важко уявити наше життя без них.
Квіти - це частинка природи, позитивні емоції і привід радіти життям. Більшість людей впевнені, що квіти в будинку потрібні виключно для краси. Проте вчені провели дослідження і довели, що вони важливі не тільки як прикраса побуту. В результаті досліджень були відкриті кілька нових важливих властивостей кімнатних рослин, які докорінно змінили ставлення до них людей. В повітрі погано провітрюваних приміщень з різних причин скупчуються токсичні речовини: їх виділяють господарські кошти, ремонтні матеріали, і навіть вуличне повітря, що потрапляє в квартиру, не завжди чистий - у вихлопах машин і димі від сигарет містяться такі небезпечні для здоров'я людини речовини, як бензол і толуол. Повітря в квартирах з кімнатними рослинами містить значно більше кисню, ніж повітря в квартирах без них. Квіти мають властивість очищати атмосферу від шкідливих речовин. Наявність квітів в квартирі значно знижує згубну дію на організм людини електромагнітних полів, які випромінюються радіопередавачів. Проведені дослідження встановили, що в квартирі, в якій є кімнатні рослини, значно менше пилу. Квіти мають бактерицидну властивість. Дослідження психологів встановили, що мешканці квартир з квітами володіють більш спокійною вдачею, ніж мешканці квартир без них. Квіти мають заспокійливу і розслаблюючим ефектом. В світі велика різноманітність кольорів, і всі вони мають певні властивості, роблячи значний вплив на самопочуття, настрій і життя людей. Вибираючи кімнатні рослини для свого будинку, необхідно оцінювати не тільки лікувальні властивості певного виду, але і слідувати своїй інтуїції. Прислухайтеся до своїх почуттів, і ви зробите правильний вибір.
Красиві і зворушливі, ніжні й ароматні. Все це вони, квіти - як їх трепетно називають, Діти Флори. Навіщо ж потрібні ці прекрасні створіння? На перший погляд, питання досить-таки дивний. Задумайтесь: чи зможете ви навести хоча б кілька причин, за якими троянди, нарциси або фіалки вам необхідні?
В першу чергу, квіти - це дивовижний витвір природи, яке радує око і надихає поетів і художників на створення найкрасивіших творів. Пам'ятайте чудернацькі картини та романтичні рядки, присвячені троянді і бузку, конвалій, макам або соняшникам? Кожна квітка - особливий, незвичайний. Може бути, і вам Діти Флори принесуть натхнення? Друге, і дуже приємне - це те, що квіти з давніх часів вважаються одним з найкращих і універсальних подарунків. Кожній жінці, дівчині, та й чоловікам подобається отримувати в подарунок красиві букети. Сучасні салони флористики пропонують своїм клієнтам сотні різновидів розкішних букетів, стильних квіткових композицій, шикарних кошиків з трояндами й орхідеями. Квітами оформляють інтер'єри будинків, квартир і офісів, святкові зали для проведення весіль, корпоративних вечорів та ювілеїв ... Словом, прекрасні квіти супроводжують людину в різні моменти його життя. Не менш важливо й те, що квіти - це найкраще «ліки для душі». Згадайте, як швидко йдуть на другий план всі проблеми і негаразди - варто тільки подивитися на ароматні, чарівні суцвіття! А ще краще - отримати букет у подарунок. Сьогодні в салонах флористики можна підібрати букет як в класичних пастельних тонах, так і дуже яскравий, модний, контрастний. Для багатьох людей квіти стають основою для приємного та корисного захоплення у вільний час. Хобі можуть бути самими різними - це і вирощування квітів у власному саду, і заняття флористикою, і створення ікебан, картин та колажів із сухоцвітів, і прикраса власного будинку квітами (флористичний дизайн) і багато, багато іншого. До речі, такі захоплення відмінно заспокоюють і приносять розслаблення після складного робочого дня. Вони також можуть стати джерелом додаткового доходу - адже мало хто залишається байдужим до ексклюзивних речей!