Як налаштувати wi-fi в ноутбуці. чи можна вдома налаштувати вай фай через комп'ютер і стільниковий телефон.

Мережа WiFi підключається до ноутбука або ПК через точку доступу - спеціальний пристрій, який продається окремо. При виборі точки доступу потрібно виходити з технологією, за якою підключається мережа на вашому комп'ютері. Найпростішими способами підключення до інтернету є підключення через ADSL і Ethernet. Перший спосіб - підключення через ADSL-модем, в який вбудований адаптер WiFi. Другий - підключення через роутер, який підтримує WiFi.
Інструкція
1
Підключення точки доступу через ADSL-модем: Включаємо модем, проводимо скидання заводських налаштувань для того, щоб модем був налаштований за замовчуванням, натискаємо «Отримати IP-адресу автоматично» .Подключаем модем до мережевої карти, яка отримує IP-адресу автоматично.
2
В адресному рядку браузера вводимо адресу модему. Швидше за все це 192.168.1.1. - За замовчуванням. Натискаємо клавішу Enter. Вводимо для виходу на модем ім'я користувача і пароль. Всі ці дані є в інструкції. Так ми вийдемо на Web-сторінку налаштувань модема.Дальше потрібно поміняти пароль до модему. Знаходимо розділ Management, вибираємо пункт Access Control і Password.
3
Знаходимо розділ Advanced Setup, вибираємо пункт меню WAN, проставляем галочки у і натискаємо кнопку Remove. Потім зберігаємо налаштування Save/Reboot і перезавантажуємо модем.Создаем нове підключення. Для цього потрібно дізнатися у провайдера VPI і VCI параметри. Вибираємо тип підключення PPPoE. Вводимо логін і пароль, який нам надав провайдер. Authentication Method вибираємо AUTO. MTU залишаємо за замовчуванням. DHCP ставимо «включено». Вводимо ім'я бездротової мережі і зберігаємо налаштування.
4
Коли модем перезавантажився, і всі налаштування встановлені вірно, запускаємо браузер і перевіряємо, що інтернет є. Все, Wi-fi у вашому ноутбуці настроен.Как правило, зараз більшість ноутбуків мають вбудований модуль Wi-fi. Більш того, вже з'явилися ноутбуки виготовлені із застосуванням технології Intel Centrino, в таких пристроях Wi-Fi вже налаштований.