Для чого потрібна фолієва кислота при вагітності. навіщо потрібна фолієва кислота і так чи вона вожно вагітним.

Практично все населення земної кулі в тій чи іншій мірі відчуває брак такого потрібного елементу як фолієва кислота. Проте, мало хто знає, наскільки вона важлива для організму, особливо для вагітних жінок і дітей.
Найчастіше дефіцит фолієвої кислоти непомітний, але через деякий час хвора людина втрачає апетит, у нього підвищується стомлюваність, випадає волосся і з'являються виразки на слизовій оболонці рота. Від нестачі фолієвої кислоти страждають багато органів і системи, а серйозний дефіцит може навіть привести до летального результату. Фолієва кислота, яку також називають вітаміном В9, в невеликих кількостях може вироблятися мікрофлорою кишечника, але цього недостатньо для покриття потреб організму в цьому вітаміні. Саме тому дуже важливо забезпечувати достатню кількість фолієвої кислоти, яке надходить в організм людини разом з їжею. Під час вагітності жінка потребує суттєво більшій кількості фолієвої кислоти, ніж до цього. Вся справа в тому, що вітамін В9 грає важливу роль у формуванні плаценти, через що його недолік може стати причиною плацентарної недостатності і навіть передчасного переривання вагітності. Комплекс вітамінів В9 і В12 життєво необхідний для ділення клітин, тому фолієва кислота особливо нужнается період зародження і росту ембріона. Крім того цей вітамін бере участь в кровотворенні та освіті нуклеїнових кислот, які і відповідають за точну передачу спадкових ознак. Фолієва кислота особливо важлива для формування нервової трубки дитини. Дефіцит цього вітаміну незмінно призводить до важких пороків розвитку, наприклад, до гідроцефалії, мозковим грижам, природженої потворності, відсутності головного мозку, затримкам фізичного і розумового розвитку, народженню мертвого дитини. Брак такого корисного вітаміну позначається і на самопочутті самої вагітної, так як вона страждає від токсикозу, анемії, депресії, болів в ногах. Закладання основ фізичного та психологічного здоров'я дитини відбувається ще на ранніх термінах вагітності, тому фолієва кислота повинна надходити в організм в достатній кількості протягом всієї вагітності. Найкращим джерелом вітаміну В9 є рослини із зеленим листям, наприклад, петрушка, салат, брюссельська капуста, брокколі. Також він міститься в авокадо, цитрусових фруктах, дині, бобах, абрикосах. Взимку недолік цього вітаміну особливо ймовірний, тому що в раціоні не надто багато свіжих овочів. В якості тварин джерел найкраще вибрати печінку, а також рибу, сир, м'ясо.
Фолієва кислота (вітамін В9) володіє безліччю корисних властивостей. Зокрема, вона необхідна для вироблення в організмі гормонів щастя (серотоніну і ендорфінів), тому деякі вчені називають її «вітаміном гарного настрою».

Користь фолієвої кислоти для організму

Фолієва кислота впливає на поділ клітин, розвиток всіх тканин, нормалізує роботу імунної системи, робить позитивний вплив на серцево-судинну систему. В нормальному стані мікрофлора кишечника може синтезувати деяку кількість фолієвої кислоти. Цей вітамін потрібен організму для синтезу ферментів, амінокислот, рибонуклеїнових і дезоксирибонуклеїнових ланцюжків. Він позитивно впливає на функції системи кровотворення, травної системи, зокрема на здоров'я печені.Фоліевая кислота регулює процес збудження і гальмування нервової системи, забезпечує передачу імпульсів між клітинами. Особливо незамінний цей вітамін для жінок, його достатня кількість в організмі є умовою нормального протікання вагітності. Ця речовина значно знижує ймовірність передчасних пологів і появи вроджених дефектів головного мозку у дитини.
Фолієва кислота нормалізує емоційний фон в період після пологів, згладжує клімактеричні розлади.

Наслідки нестачі фолієвої кислоти в організмі

Дефіцит фолієвої кислоти в організмі може бути викликаний недостатнім вмістом вітаміну B9 в продуктах, що споживаються, а також в результаті порушення синтезу освіти цієї речовини мікрофлорою кишечника. Ознаками дефіциту в організмі фолієвої кислоти є: безпричинне занепокоєння, почуття страху, пригніченість, погіршення пам'яті, неуважність, розлади травлення, запалення слизової порожнини рота, анемія, рання сивина. Тривалий недолік вітаміну В9 призводить до нервовими розладами, раннього клімаксу, розвитку атеросклерозу, появі інсульту, інфаркту.
Щоб корисні властивості фолієвої кислоти були максимальними, потрібно приймати її разом з вітаміном В12.
Основним джерелом фолієвої кислоти є зелені овочі, а також паростки пшениці. Щоб забезпечити організм ці речовиною, необхідно включати в раціон пророщені зерна пшениці, капусту брокколі, шпинат, спаржу, салат, салат, висівки, соєві боби, сочевицю, зелена цибуля, морква, буряк, помідори, дріжджі, пшоно, вироби з борошна грубого помелу , вівсяну і гречану крупи. Вітамін В9 можна приймати додатково при частих стресових ситуаціях, надмірних фізичних і розумових навантаженнях, під час хвороб, при вагітності. Мінімальна добова доза фолієвої кислоти становить 400 мкг. Вагітним і годуючим жінкам її потрібно пити в кількості 600 мкг.