Навіщо потрібна прошивка.

Давним-давно, в ті стародавні часи, коли комп'ютери були розміром з двоповерхову хатинку на курячих ніжках, пам'ять їх збиралася з магнітних сердечників у вигляді букви Ш. Молоді і прекрасні Марьи-майстрині з тонкими пальчиками і гострим зором спеціальними голками простягали тонкі зволікання між штирьками букви Ш: в ліву протягне - буде в пам'яті нулик, в праву - одиниця. Відтоді й повелося у комп'ютерного народу кликати процес програмування ПЗУ «прошивкою».
ПЗУ - це постійний запам'ятовуючий пристрій. Постійним воно названо тому, що навіть при виключенні живлення зобов'язане зберігати записану в нього інформацію. У вигляді мікрочіпів цей тип пам'яті використовується у всіх комп'ютеризованих пристроях - мобільних телефонах, домашніх кінотеатрах, плеєр і т.д. В них зберігається програмне забезпечення для керуючого роботою пристрою мікропроцесора. Саме від цього набору програм залежить, наскільки якісно буде виконувати свої функції прилад, як багато він споживатиме електроенергії, як часто виходити з строя.Прі збірці пристрою на заводі відбувається перша «прошивка» ПЗУ - запис в нього створених програмістами комп'ютерних кодів. Однак після випуску пристрою на ринок робота над ним не припиняється - кодери компанії усувають виявлені недоліки і додають в програмне забезпечення нові функції, що дозволяють ще краще використовувати закладені в пристрій можливості. Допрацьовані варіанти безкоштовно викладаються на інтернет-сайтах у вигляді спеціально підготовлених файлів, які часто теж називають «новою прошивкою». Якщо завантажити такий файл і передати його фірмовій програмі (firmware), яка знає як поводитися з прошивкою саме цього виробника для саме цієї моделі устрою, то програма замінить вміст ПЗУ новим - «перепрошьет» .Так операцію перепрошивки або «апгрейду програмного забезпечення» виробники рекомендують проводити з випуском кожної нової версії ПО. Хоча, якщо пристрій і з заводської прошивкою працює, не доставляючи ніяких проблем, то робити це, ризикуючи нарватися на який-небудь збій в процесі перепрошивки, зовсім не обов'язково. Правильніше буде ознайомитися зі списком змін у новій версії прошивки і прийняти рішення, чи варто ризикувати.
Ринки існували по всьому світу, на всіх етапах розвитку суспільства. Ярмарок, базар, ринок залучали безліч людей, для деяких поїздка туди служила розвагою, навіть святом.
У ринку є кілька дуже важливих функцій - информирующая, ценообразующая, посередницька, регулююча, стимулююча, оздоровлююча. Підприємництво, можливе при ринковій економіці, дає більше робочих місць, більше товарів і послуг, більше зростання і продвіженія.Весь ринок побудований на тому, що хоче покупець, а не на тому, що пропонує бізнес. Удачу має той продавець, який розуміє бажання і потреби людей. Тому ринок чуйно реагує на ваші потреби. Вартість товару на ринку визначається з розрахунку того, скільки покупець готовий заплатити за нього. Дуже часто виробники, які прагнуть продати свою продукцію, готові знижувати ціни або міняти схеми продажі.Правітельство може втрутитися в роботу ринку, якщо виникають: дефіцит, деформація ринку, монопольний, керований або олігополістичнихринок. В деяких випадках воно може приймати нові закони, підвищувати податки, вводити ліцензування. Не завжди це призводить до поліпшення ситуації. Вільний ринок має бути відкритим - це збільшує асортимент, посилює конкурентну боротьбу, знижує ціни. Все це сприятливо для покупателей.Все ви - покупці на ринках і в магазинах впливаєте на виробництво товарів і послуг. Тому і ярмарки вихідного дня, де сільгоспвиробники вивозять свою продукцію; і базарчики, де торгують бабусі-пенсіонерки всякими дрібницями; і постійні ринки, де можна знайти все, що завгодно важливі для визначення вашого купівельного спроса.Для деяких людей ринки володіють особливою привабливістю - вони люблять сам процес торгівлі, спілкування з лукавими продавцями. Їх вабить яскравість і різноманітність пропонованої продукції, відчуття свята, ярмаркові заклики і вмовляння. Діти завжди з нетерпінням чекають поїздки на ринок, щоб випросити якусь дрібничку. Дорослі - ті ж діти, тільки великі, тому і використовують базари і ярмарки для своєї розваги, попутно купуючи кілька потрібних речей.