Як змінити напрямок тексту. Як змінити шрифт в ворде.

При роботі з текстом в графічних редакторах іноді виникає необхідність повернути або змінити напрямок тексту. Зробити це можна за лічені секунди.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, графічний редактор (на даному прикладі - Adobe Photoshop CS2).
Інструкція
1
Відкрийте програму, в якій збираєтеся працювати з текстом. Створіть новий документ (Ctrl + N). Виберіть інструмент Horizontal Type Tool. Спробуйте що-небудь написати. Як бачите, текст розташовується звично, зліва направо.
2
Зверніть увагу на верхню панель налаштувань інструменту. Зліва ви побачите кнопку у вигляді букви Т і двох стрілок. Ця кнопка і перемикає напрямок тексту. Натисніть на неї.
3
Спробуйте що-небудь написати. Тепер текст розташовується вертикально. До речі, той же результат вийде при виборі інструмента Vertical Type Tool.
4
Якщо ж вам потрібно не змінити напрямок тексту, а просто нахилити його під певним кутом, то при редагуванні тексту просто поверніть текст, потягнувши в сторону кут рамки, в якій розташовується ваш текст.
Word - це одна з найпопулярніших програм для набору практично будь-якого тексту. При цьому іноді в довгому оповіданні потрібно виділити якусь думку. Для цього можна використовувати виділення кольором.

Зміна кольору за допомогою верхнього меню

Щоразу, коли користувач відкриває програму, крім основного поля, призначеного для набору тексту, у верхній частині сторінки він бачить велике меню, що дозволяє провести всі основні операції найбільш зручно і швидко. Це стосується і операції виділення тексту цветом.Для того щоб змінити колір шрифту, необхідно у верхньому меню обрати вкладку «Главная» - як правило, саме вона за замовчуванням відкривається при відкритті програми. Все меню цієї вкладки розбите на кілька блоків, зміст яких позначено в нижній частині кожного блоку. Для виділення тексту кольором необхідно звернути увагу на другий зліва блок, позначений словом «Шрифт». В цьому блоці присутній символ літери «А», який і є посиланням на меню зміни кольору. Клікнувши на букву, користувач викликає випадання вкладки з палітрою кольорів, які він може використовувати для набираемого їм текста.Прі цьому важливо мати на увазі, що змінити колір можна кількома способами. По-перше, можна змінити колір тексту, який вже набраний: для цей потрібно, утримуючи ліву кнопку миші, виділити необхідний ділянку тексту, а потім в згаданому меню вибрати той колір, який необхідно надати виділеному фрагменту. Крім того, можна поставити програмі задачу відразу ж набирати текст в потрібному кольорі. Для цього перед початком набору слід вибрати необхідний колір з використанням розглянутого меню, і все слова надалі будуть саме такого кольору. При цьому не забудьте тим же способом повернути чорний колір тексту після того, як необхідність у виділенні слів кольором відпаде.

Зміна кольору за допомогою меню миші

Другий спосіб змінити колір шрифту припускає використання миші. Деякі користувачі стверджують, що він набагато зручніше, проте єдиної думки на цей рахунок не існує. При цьому слід мати на увазі, що використання миші, як і у випадку з верхнім меню, дозволяє як змінити колір вже набраного тексту, так і застосувати настройку кольору до майбутнього тексту.Для того щоб зробити це, необхідно натиснути праву кнопку миші. Ця дія викличе появу меню, в якому необхідно вибрати позицію «Шрифт». Даний вибір призведе до випадання вкладки, яка буде дуже нагадувати схожу вкладку при використанні верхнього меню. Однак при цьому вона містить більшу кількість варіантів змін шрифту, зібраних в одному меню, тому користувачеві необхідно зосередитися саме на зміні цвета.Сделать це можна за допомогою вибору потрібного відтінку з представленої палітри. В результаті виділений текст або той текст, який ви надрукуєте після цього, буде мати саме такий колір.