Як підключити камеру до ноутбука. Як вставити в ноутбук контролер 1394.

Купуючи комп'ютерне обладнання, користувачі прагнуть використовувати всі його можливості. Не секрет, що ноутбуки, також як і комп'ютери, сумісні з цифровими відео пристроїв, такими як, фотоапарат, відеокамера та ін.
Інструкція
1
Відеокамери бувають зовнішні і вбудовані. Інтегровані відеокамери зазвичай розміщені у верхній панелі ноутбука. Дізнатися це можна візуально, оглянувши ноутбук.
2
Увімкніть ноутбук і натисніть на значок «Мій комп'ютер». Ви побачите вікно з локальними дисками і зовнішніми підключеними пристроями. Якщо ви знайдете внизу пункт «Відеопристрої» або просто «Відео», клікніть по ньому мишкою, і побачите себе на екрані. Ваш ноутбук має інтегровану, вбудовану відеокамеру. Іноді вона може не працювати через відсутність встановлених драйверів, які треба завантажити на ноутбук через USB-кабель з інтернету з сайту виробника.
3
Якщо ваш ноутбук не має вбудованої відеокамери, слід підключити до нього зовнішнє відео пристрій. Це зробити досить просто. Веб-камери продаються в магазинах комп'ютерної техніки з програмним забезпеченням, необхідними USB-шнурами. Ознайомтеся з інструкцією. Візьміть кабель USB і підключіть ноутбук до відеокамери через USB порт. Через кілька хвилин операційна система ноутбука визначить зовнішнє підключений пристрій. Зайдіть в папку «Мій комп'ютер» і знайдіть там пункт «USB відео пристрій». Клікніть на нього мишкою. Якщо драйвера до камери скачайте автоматично, значить обладнання встановлено, і камера запрацює. Але іноді потрібно встановити програмне забезпечення самостійно. Вставте додається в комплекті з веб-камерою диск в приймальний пристрій, відкрийте його, знайдіть інсталяційний файл з розширенням «exe», запустіть, слідуючи командам на екрані. Через деякий час установка закінчиться. Перезавантажте комп'ютер, відеокамера готова до роботи.
4
Для підключення звичайної відеокамери (тієї, якою можна знімати відео) до ноутбука використовується спеціальний порт 1394. Це дає кращу якість зображення скачиваемого з відеокамери цифрового матеріалу, а також збільшує швидкість скачування. Для підключення також використовується з'єднувальний кабель зі штекерами під порт FireWire 1394. Якщо в ноутбуці немає такого порту, купите контролер IEEE 1394, вставте його в бічній порт для підключення контролерів своєю тонкою частиною. Потім вставте в контролер штекер вищеназваного кабелю, що з'єднує ноутбук з відеокамерою. З'єднання та від'єднання контролера відбувається за принципом флешки. Перевірте підключення відеокамери через операційну систему описаним вище в п.2 способом.