Як встановлювати профілі.

Профілем прийнято іменувати допоміжний файл для драйвера встановленого принтера з розширенням * .icm або * .icc, що дозволяє визначити параметри суміші квітів для передачі необхідного кольору.
Інструкція
1
Переконайтеся в необхідності створення та використання профілю - за оцінками експертів, в переважній більшості випадків (близько 95 відсотків) використання сумісного чорнила і різних типів фотопаперу забезпечує необхідні параметри передачі кольору. Профілювання, в основному, необхідно професійним фотографам і дизайнерам при друку складних і високоточних чорно-білих фотографій. Сучасні принтери забезпечують якість друку, здатне задовольнити найвимогливіших користувачів.
2
Використовуйте кілька різних програм або спробуйте змінити налаштування принтера для досягнення необхідної якості друку. Спробуйте кілька різних типів фотопаперу для визначення бажаного ефекту передачі кольору.
3
Переконайтеся в правильності калібрування і профілювання монітора комп'ютера. Колір може змінюватися в залежності від налаштувань. Пам'ятайте, що максимальний ефект досягається не використанням готових профілів, а виготовленням індивідуального профілю під конкретний принтер.
4
Викличте контекстне меню необхідного профілю кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Встановити профіль» для виконання процедури установки або створіть копії всіх файлів з розширенням .icm або .icc в системній папці, призначеній для збереження колірних профілів: - drive:/Windows/system/color - для Windows 95, Windows 98 і Windows ME; - drive:/Windows/system32/color - для Windows NT; - drive:/Wndows/system32/spool/drivers/color - для Windows 2000 і Windows XP.
5
Розкрийте меню «Файл» використовуваної програми друку і вкажіть пункт «Друк» для застосування встановленого профілю.
6
Виконайте натискання кнопки «Властивості» і скористайтеся опцією «Розширені» на вкладці «Основні» діалогового вікна.
7
Вкажіть бажане дозвіл і виберіть відповідний тип носія. Застосуйте прапорець на полі «Без кольорокорекції» в групі «Цветокоррекция» або вкажіть ICM і застосуйте прапорець на полі «Без корекції кольору» (залежно від моделі принтера).
8
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і поверніться в меню «Друк».
9
Вкажіть встановлений колірний профіль і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
Колірний профіль - це файл з розширенням icc або icm, який містить необхідні установки якого-небудь комп'ютерному пристрою для коригування його індивідуальних особливостей передачі кольору. Такі файли зазвичай присутні в настановних комплектах принтерів, плоттерів, дисплеїв, сканерів та інших пристроїв, що мають відношення до точної передачі колірних відтінків.
Інструкція
1
Як правило, колірні профілі встановлюються разом з драйверами периферійних пристроїв, але можна зробити це і окремо від процесу інсталяції. Зазвичай для установки треба відкрити вікно властивостей конкретного пристрою. Наприклад, для установки колірного профілю монітора вам потрібно натиснути правою кнопкою вільний простір робочого столу, вибрати в контекстному меню пункт «Властивості» і перейти на вкладку «Параметри». Там розміщена кнопка з написом «Додатково», натиснувши яку ви відкриєте вікно властивостей монітора. Для управління колірними профілями тут призначена вкладка «Управління кольором». Кнопка «Додати» і дозволить вам вибрати файл, що містить налаштування передачі кольору, який ви хочете встановити.
2
Для установки колірного профілю принтера вам потрібно спочатку відкрити панель управління, вибравши відповідний пункт у меню на кнопці «Пуск». Потім спочатку перейти по посиланню «Принтери та інше обладнання», а потім клацнути посилання «Принтери і сканери». Так ви відкриєте вікно зі списком встановлених принтерів. Клацніть цікавить вас пристрій правою кнопкою і виберіть пункт «Властивості». В панелі налаштувань принтера теж є вкладка «Управління кольором» і установка нового файлу колірного профілю теж відбувається за допомогою кнопки «Додати».
3
Деякий програмне забезпечення, що має відношення до точної передачі кольорів, так само як і фізичні пристрої, вимагає установки колірного профілю. Наприклад, в графічному редакторі Adobe Photoshop відповідна посилання поміщена в розділ меню «Редагування» і названа «Налаштування кольорів». Цьому пункту призначені гарячі клавіші SHIFT + CTRL + K. У вікні параметрів настроювання квітів ви можете вибирати як з встановлених профілів, так і додавати нові, використовуючи кнопку «Завантажити».