Як видалити оголошення.

З розвитком інтернету стали виникати особливі сайти, створювані для зручності користувачів. Це сайти з різними оголошеннями. В мережі можна продати або купити все, що необхідно або не потрібно, можна отримати консультації з різних питань, завести друзів, поділитися думкою і т.д. Однак, розміщуючи те або інше оголошення на якомусь сайті, користувачі іноді стикаються з проблемою видалення свого оголошення.
Інструкція
1
Перш ніж подати оголошення, уважно прочитайте угоду користувача і часто задають питання, які розміщені на головній сторінці сайту. Це корисно не тільки для подачі оголошення. Зазвичай там описується порядок дій для видалення оголошення.
2
При подачі оголошень давайте свій діючий e-mail і номер стільникового телефону, добре запам'ятовуйте або записуйте придумані паролі. Ця інформація допоможе швидко видалити вже непотрібне оголошення.
3
Видалити оголошення з сайту можна традиційно одним із способів. Увійдіть на сайт, використовуючи той же логін і пароль, під якими ви давали оголошення. Знайдіть своє оголошення, перейдіть на його сторінку. Огляньте сторінку. Знайдіть кнопки «Видалити» або «Редагувати». Натисніть і виконайте запропоновані дії. У разі «Редагувати» вам запропонують на вибір або «Закрити», або «Відмовитися від послуг», або що-небудь подібне. Підтвердить свій намір, натисніть ОК.
4
Якщо ви забули пароль, під яким входили на сайт, просто знайдіть своє оголошення і клацніть по ньому мишкою. Зазвичай відразу пропонуються всілякі дії з цим оголошенням. Знайдіть пункт «Відновлення пароля» або що-небудь в цьому роді, потім вкажіть адресу своєї поштової скриньки, на яку вам повідомлять забутий пароль. Далі дійте за попередньою схемою.
5
Ще одним способом видалення оголошення з сайту є лист адміністратору сайту. Знайдіть на головній сторінці сайту кнопку з назвою «Контакти», «Допомога» і т.п. Увійдіть на цю сторінку, у вікні, напишіть листа про намір видалити оголошення, скопіюйте туди текст оголошення, вкажіть його номер. Також вкажіть ваші контакти. Через покладений проміжок часу (у кожного сайту він обговорений в правилах), оголошення буде видалено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZA-08eJBRfs