Як включити надбудови.

компоненти браузера Internet Explorer прийнято іменувати складові програм, що розширюють можливості браузера. До них відносяться елементи управління ActiveX, як автоматично завантажуються, так і встановлювані користувачем.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання операції включення надбудов інтернет-оглядача.
2
Виберіть пункт Internet Explorer і запустіть програму.
3
Розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми і вкажіть пункт «Управління надбудовами».
4
Визначте необхідну надбудову і скористайтеся опцією «Включити».
5
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення процедури включення потрібної настройки альтернативним методом з використанням інструменту «Редактор групових політик».
6
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення gpedit.msc в полі «Відкрити».
7
Підтвердіть виконання команди запуску редактора натисканням кнопки OK і розкрийте посилання «Конфігурація комп'ютера» подвійним кліком миші.
8
Перейдіть в пункт «Адміністративні шаблони» і виберіть пункт «Компоненти Windows».
9
Вкажіть пункт Internet Explorer і розкрийте вузол «Кошти безпеки».
10
Оберіть компонент «Управління надбудовами» і ознайомтеся з можливими опціями обраної політики: - «Cписок надбудов» - дозволяє додавати необхідні надбудови в каталог із зазначенням CLSID-ідентифікатора в рядку «Параметр» і визначенням значення в рядку «Значення»: - 0 - відключення надбудови без можливості управління з GUI; - 1 - включення надбудови без можливості управління з GUI; - 2 - включення надбудови з можливістю управління з GUI; - «Заборонити все надбудови, окрім дозволених списком надбудов» - дозволяє закрити доступ всім користувачам ; - «Список процесів»; - «Всі процеси».
11
Змініть значення параметра необхідної надбудови і завершите роботу інструменту "Редактор групових політик» для виконання команди.
12
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.