Як встановити скіни на нокиа. Як встановити скіни в програвач nokia.

Багато моделей телефонів Nokia підтримують можливість установки додаткових скінів для медіаплеєра, радіо і еквалайзера. Файли скінів мають розширення .swf і знаходяться у вільному доступі для скачування в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер;
  • - телефон Nokia;
  • - кабель.
Інструкція
1
Виберіть тему, за допомогою якої ви хочете поміняти скін на телефоні Nokia. Переконайтеся, що ім'я даної теми виглядає як в прикладі: для музичного плеєра - «Ім'я скіна» mpl.swf, для еквалайзера - «Ім'я скіна» _eql.swf, для радіо - «Ім'я скіна» _fmr.swf. Завантажити всі стандартні теми для телефонів Nokia в форматі * .swf можна за посиланням http://forum.allnokia.ru/download.php?id=260210.
2
Створити таку тему можна і своїми руками, але для цього потрібно мати навички роботи з програмою Macromedia Flash 8 і скористатися додатком для компіляції скіна. Завантажити його можна тут http://www.filefactory.com/file/ahh66db/n/MF8_amp_SWF_Decompiler_rar. Якщо марка вашого телефону Series 40 і має 5th edition Feature Pack 1 і вище, значить формат скінів для вашого телефону - * .nfl і ви зможете встановити новий скін лише зі списку стандартних скінів (http://forum.allnokia.ru/download. php? id = 291168).
3
Підключіть телефон до комп'ютера. Запустіть на комп'ютері програму для роботи з мобільним MobiMB Media Browser версії 3.5.31 Rus. Завантажити цей додаток можна за посиланням http://forum.allnokia.ru/download.php?id=308081. Перейдіть в меню «Файл» - «Параметри».
4
Виберіть «Персональні налаштування», закладка Connections, клацніть Add Connection. Виберіть тип з'єднання «Підключення за допомогою дата-кабелю». Потім виберіть Nokia і тип вашого кабелю. У лівій частині програми з'явиться дерево папок вашого мобільного телефону.
5
Зайдіть в папку на телефоні Hiddenfolder/Mediaplayer, скопіюйте в неї файл з темою музичного програвача, щоб змінити скін. Для запису теми еквалайзера в телефоні перейдіть в каталог Hiddenfolder/Equalizer. Щоб встановити скін радіо, скопіюйте його файл в директорію Hiddenfolder/FMradio.
6
Вимкніть і знову ввімкніть телефон для установки скіна на Nokia. Перейдіть в музичний програвач, виберіть пункт "Налаштування", далі "Теми музичного програвача». Зі списку виберіть необхідну тему.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qek6xuhqrMM
Скіни або «шкури» - це свого роду «предмети одягу» для комп'ютерних програм. Вони являють собою файли або набори файлів, визначають не алгоритм роботи програми, а його зовнішній вигляд. Зберігаються вони в спеціально призначених для них папках.
Перш ніж шукати папку для скінів вручну, доцільно перевірити, чи немає в програмі функції їх автоматичної установки. Постарайтеся знайти в її меню відповідний пункт. Деякі додатки навіть автоматично викачують «шкури» з інтернету, так що користувачеві взагалі не доводиться навіть запускати для їх пошуку браузер.В Windows для зберігання скінів більшістю програм використовуються папки, розташовані в каталозі C: \ Program Files. Знайдіть в цій директорії папку, назва якої співпадає з назвою програми, а в ній - папку skins або аналогічні. Якщо «шкура» представляє собою єдиний файл, помістіть його в цю папку, простеживши, щоб у нього було те ж розширення, що й у решти. Якщо ж це - архів з кількома файлами, а в папці skins є кілька папок, кожна з яких відповідає певній «шкурі», створіть ще одну, ім'я якої збігається з ім'ям архіву, і розпакуйте його туда.В Linux файли користувача налаштувань зберігаються окремо від виконуваних. Якщо однією і тією ж програмою користується кілька людей, в користувальницької папці кожного з них є по директорії, назва якої складається з точки і розташованого відразу після неї назви програми з маленької літери. Саме в ній і знайдіть папку skins, а далі дійте, як описано вище.У «шкури» одягають навіть програми для мобільних телефонів стандарту J2ME. Ці додатки зберігаються в файлах з розширенням JAR. Вони являють собою ZIP-архіви. Будь-який такий архів можна перейменувати, змінивши розширення JAR на ZIP, додати, видалити або замінити файли за допомогою будь-якого архіватора, що підтримує цей формат, а потім знову змінити розширення на JAR. Усередині цього архіву і шукайте файли скінів - прямо в його корені, або в окремих папках. Додавайте нові файли «шкур» в те ж місце, де розташовані наявні.