Як зробити камеру на комп.

Установка веб-камери на комп'ютер не вимагає від людини якихось особливих навичок, а ось налаштування інших пристроїв в якості веб-камери може викликати багато запитань щодо процесу настройки.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - смартфон;
  • - Bluetooth або Wi-Fi з'єднання.
Інструкція
1
Для установки веб-камери підключіть її до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю. Далі дочекайтеся виявлення пристрою. Якщо у вас є драйвера на компакт-диску, вставте його в привід і виконайте інсталяцію з меню, що автозапуску або через «Майстер установки пристроїв» в панелі управління комп'ютером. Також за відсутності драйверів ви можете дозволити програмі підключитися до інтернету самостійно, або завантажити програмне забезпечення вручну, виконавши пошук відповідно моделі вашої веб-камери.
2
Після того як ви виконаєте всі необхідні дії для встановлення драйвера веб-камери у вашому комп'ютері, налаштуйте її в меню «Пристрої» панелі керування або за допомогою спеціальної програми, яка інсталюється разом з драйвером. Також виконайте додаткову настройку в програмі, яка в подальшому буде її задіяти.
3
Якщо ви хочете використовувати ваш смартфон в якості веб-камери, налаштуйте на обох пристроях сполучення за допомогою бездротового зв'язку (Wi-Fi або Bluetooth), скачайте утиліти для комп'ютера і для вашого телефону, встановіть їх та виконайте настройку пристроїв.
4
Після цього встановіть телефон в будь-якому зручному місці, що знаходиться в радіусі дії Wi-Fi або Bluetooth. Зверніть увагу, що дана дія доступно тільки лише для смартфонів. Для мобільних пристроїв Nokia цілком підійде програма Smart Cam. Недолік такого способу - швидкий розряд акумулятора і неможливість підключення телефону до комп'ютера за допомогою проводового з'єднання.
5
Дізнайтеся про можливості підключення вашого телефону як веб-камери в інтернеті на спеціальних тематичних форумах. Деякі моделі також підтримують дротове з'єднання за допомогою USB-кабелю, а також підключення з установкою програм-емуляторів в телефон.
Корисна порада
Перед установкою додатків і програм перевірте їх на наявність вірусів.