Як закачати відео на навігатор.

Більшість моделей навігаторів підтримують відтворення відеозаписів. Однак з їх відтворенням нерідко пов'язані певні труднощі в основному через несумісність форматів та дозволи.
Вам знадобиться
  • - карта пам'яті;
  • - провід для підключення до комп'ютера.
Інструкція
1
З'єднайте навігатор з комп'ютером за допомогою йде в комплекті USB-кабелю. За допомогою спеціального програмного забезпечення, яке також поставляється з пристроєм, скопіюйте відеозапису в пам'ять навігатора. Зверніть увагу, що даний спосіб доступний далеко не для всіх пристроїв, оскільки часто відтворення відео з пам'яті навігатора недоступно.
2
Вийміть карту пам'яті з вашого навігатора і вставте її в спеціальний перехідник, підключений до вашого комп'ютера. Ви також можете не діставати її з навігатора, підключивши його в комп'ютера за допомогою USB-кабелю в режимі знімного накопичувача. Скопіюйте в карту пам'яті ваші відеозапису і від'єднайте пристрій. Перевірте, чи буде запускатися перегляд відео.
3
Якщо відеозапис НЕ запускається навіть з карти пам'яті навігатора, перевірте її дозвіл і співвідношення сторін фільму. Деякі моделі можуть відтворювати тільки відео, що не перевищує дозвіл самого екрана, також у більшості випадків вони працюють тільки з певним набором підтримуваних розширень.
4
перекодуйте вашу відеозапис за допомогою програми-конвертера в avi або mpeg (попередньо прочитайте в огляді пристрою підтримувані типи файлів). Також перегляньте співвідношення сторін, можливо, вам доведеться завантажити відеозапис заново з іншими параметрами, або переробіть її самостійно в конвертері (зображення може бути спотворено в даному випадку).
5
перекодувати відеозапис знову скопіюйте на карту пам'яті навігатора. Зверніть увагу, що також причиною може бути помилка роботи карти пам'яті. Тому відформатуйте її з меню навігатора або комп'ютера, а потім знову скопіюйте на неї відеозапису. Якщо це не допомогло, спробуйте використовувати іншу карту.
Корисна порада
Попередньо прочитайте інформацію в інструкції.