Як відновити віддалений номер телефону. в телефоні видалила номер Як встановити.

Іноді трапляється так, що помилково або неуважності видаляються важливі телефонні номери з телефону. Повернути їх назад можливо кількома способами.
Вам знадобиться
  • - роздруківка рахунку;
  • - провід для підключення до комп'ютера.
Інструкція
1
Перегляньте дані копій номерів вашої телефонної книги в програмі, встановленої на ваш комп'ютер для синхронізації пристроїв. Це актуально тільки в тому випадку, якщо раніше ви створювали резервну копію контактів на вашому комп'ютері і програма зберігає необхідну вам інформацію.
2
Також перегляньте копії телефонних номерів на сім-карті, на старих телефонах, які використовували раніше, а також списки викликів, які, можливо, зберігаються в їх пам'яті. Перегляньте різні повідомлення з повідомленнями оператора про пропущені виклики, можливо, в одному з них буде номер віддаленого вами контакту.
3
Якщо у вашому комп'ютері також відсутні необхідні вам для відновлення номера телефонів, зверніться до найближчого офісу обслуговування вашого оператора стільникового зв'язку і запросіть роздруківку дзвінків за той період, коли останній раз ви дзвонили по віддаленому з пам'яті вашої телефонної книги номеру, або коли на ваш телефон здійснювався вхідний дзвінок від нього. Також в даному випадку перегляньте список вхідних і вихідних СМС-повідомлень.
4
Зверніть увагу, що для отримання інформації про виклики вам необхідно мати при собі паспорт або інший документ, що підтверджує особу. Також роздруківка рахунку надається тільки власникам сім-карти, тому попередньо переконайтеся в тому, що її реєстрація була проведена на ваше ім'я.
5
Зверніть увагу, що дана послуга може бути платною для деяких операторів. Також роздруківку ви можете замовити на офіційному сайті оператора в особистому кабінеті абонента, після чого таблиця дзвінків прийде вам на вказану електронну адресу. Надалі виконайте синхронізації телефону з комп'ютером і збережіть список контактів у вигляді таблиці на жорсткому диску. Також користуйтеся програмами резервного копіювання для телефонів.
Корисна порада
Частіше виконуйте синхронізацію телефонної книги.
Відновлення видалених телефонних номерів стає можливим навіть без звернення до фахівців сервісних центрів. Це можливо за рахунок сканування мобільного телефону, на сім-карті якого зберігалися дані номера . Також відновити їх можна за допомогою вашого оператора зв'язку і виходу в інтернет.
Вам знадобиться
  • Безпосередньо мобільний телефон, можливість виходу в інтернет.
Інструкція
1
Зверніться до оператора зв'язку за отриманням деталізації свого рахунку. Це дозволить отримати повний список вхідних і вихідних номерів за певний часовий проміжок, після закінчення якого отримання деталізації рахунки не представляє сенсу. Звернення можна здійснити по телефону, який вказаний в інструкції по використанню мобільного телефону. Оператор відповість на будь-які ваші питання і проведе докладну консультацію з оптимальним рішенням.
2
Замовте на особистому сайті оператора зв'язку деталізований звіт, використовуючи функцію контролю витрат і деталізації розмов через інтернет-помічника. Дані послуги надаються кожному користувачеві мобільного телефону при вказівці індивідуальних даних власника сім-карти (паспортні дані, кодове слово).
3
Перегляньте список контактів (телефонних дзвінків або повідомлень) за зазначений період і виберіть найбільш підходящий, задовольняє певним вимогам. Наприклад, такими вимогами можуть бути точні дата і час дзвінка або повідомлення, тривалість розмови, кількість дзвінків або повідомлень і т.д.
Зверніть увагу
Враховуйте, що спосіб відновлення за допомогою ПЗ є найбільш оптимальним, якщо шукані контакти були здійснені в найближчі півроку. Після закінчення півроку контакти видаляються з деталізованого звіту. Але даний спосіб дорогий, так як програми для сканування необхідно придбавати за певною вартістю, яка досить висока і не порівнянна з відновленням одного номера телефону.
Корисна порада
Крім безкоштовного використання деталізованого звіту можна використовувати спеціальні програми для сканування вашого мобільного телефону, які дозволять відновити вилучені номера та повідомлення.