Як налаштувати телефон Nokia 5800.

Телефон Nokia 5800 відрізняється від інших, в першу чергу, динаміком, який у нього досить гучний. Також дана модель передбачає наявність розширеного функціоналу, що робить телефон досить зручним у використанні.
Інструкція
1
При першому включенні телефону виконайте настройку за допомогою спеціального вбудованого меню. Встановіть фоновий малюнок робочого столу, активну тему і параметри дзвінка. Зверніть увагу, що в даній моделі дуже гучний динамік. Тому сигнал найкраще встановлювати по наростаючій.
2
Також відключіть в налаштуваннях функцію 3D-сигналів, якщо раптом якість звуку стане гірше або з'являться які-небудь перешкоди. Якщо ви хочете встановити як будильник або СМС-повідомлення якусь пісню, зробіть це в меню настройки музичних тем. Також ви можете переглянути список режимів, налаштувати один з них по-своєму або створити новий на ваш розсуд.
3
Налаштуйте яскравість екрану вашого мобільного пристрою. Найкраще не встановлюйте максимальну підсвічування екрану, але і не робіть його сильно темним. Якщо у вашому телефоні підключений інтернет, виконайте оновлення операційної системи.
4
Зайдіть в панель управління телефону, виберіть меню «Оновлення програмного забезпечення» і запустіть пошук доступних для завантаження файлів. Дочекайтеся результатів пошуку та по черзі встановіть кожен із знайдених елементів. Також ви можете скачати спеціальну утиліту на телефон і комп'ютер для виконання оновлення через звичайний домашній інтернет.
5
Налаштуйте навігатор вашого телефону. Скачайте оновлення карт через «Оновлення програмного забезпечення» і налаштуйте своє місце розташування. Переконайтеся в тому, що в завантажених картах є ваше місто. Також ви можете скачати спеціальні програми з власними картами. Встановіть на ваш телефон різні додатки, однак перед цим переконайтеся в тому, що вони не містять шкідливого коду або вірусів. Також враховуйте особливості дозволу екрану при установці ігор і додатків.
Корисна порада
Читайте інструкції.