Як поміняти панель на телефоні.

При виникненні зовнішніх дефектів мобільних телефонів при повній їх справності ви можете скористатися спеціальними змінними панелями, які доступні практично для кожної моделі пристроїв.
Вам знадобиться
  • - маленька хрестова викрутка;
  • - плоский ніж;
  • - змінна панель.
Інструкція
1
Придбайте змінну панель для вашої моделі телефону. Їх можна придбати в точках продажів мобільних телефонів вашого міста або замовити в інтернет-магазині (останні розташовують великим вибором). Знайдіть хрестову викрутку, за розміром підходящу різьбі в шурупах вашого телефону. Якщо ви скористаєтеся більшою викруткою, ви просто можете зіпсувати кріпильні елементи, і надалі вам доведеться замовляти нові, оскільки корпус без них триматиметься ненадійно.
2
Вимкніть ваш телефон і зніміть кришку батарейного відсіку. Вийміть акумулятор, якщо під ним знаходяться кріплення корпусу вашого мобільного пристрою. Відкрутіть всі видимі вам болти і відкладіть їх в сторону, щоб не втратити. Подденьте кришку корпусу телефону за допомогою неострого столового ножа і отщелкніте спеціальні пластикові кріплення.
3
Якщо панель вам все ще потрібна, будьте обережні, оскільки ви можете пошкодити пластик. Будьте гранично обережні з приєднаними пристроями всередині телефону, особливо це стосується шлейфів підключення екрану.
4
Зніміть передню частину корпусу, вийміть з неї клавіатуру, якщо вона вам потрібна (деякі змінні панелі поставляються в комплекті з кнопками клавіатури). Дістаньте нову панель, вставте в її лицьову сторону кнопки клавіатури. Встановіть і закріпіть позицію мікросхеми і екрану. В обов'язковому порядку міцно прикручуєте складові телефону, оскільки в іншому випадку вони можуть пошкодитися при падінні.
5
З'єднайте частини корпусу вашого телефону, якщо потрібно, злегка натисніть на них по периметру змінної панелі до клацання. Встановіть і закріпіть гвинти, що утримують корпус. Якщо ваша модель телефону передбачає інший вид форм-фактора, ніж моноблок, виробляєте розбірку для кожної зі складових частин окремо, не порушуючи загальної конструкції.
Зверніть увагу
Не купуйте змінні панелі в точках продажів на ринку.
Якщо телефон працює, але його панель пошкоджена і потребує заміни, спробуйте зробити таку заміну своїми силами. Змінні панелі для будь-яких моделей телефонів є у продажу.
Вам знадобиться
  • хрестова викрутка відповідного розміру, негострий плоский ніж
Інструкція
1
Підберіть в спеціалізованому магазині змінну панель конкретно для своєї моделі мобільного телефону.
2
Підготуйте собі робоче місце - плоску чисту поверхню, найкраще стіл. Забезпечте освітлення комфортної яскравості. Процедуру заміни панелі на телефоні краще проводити в самоті, маючи достатньо часу, щоб її закінчити, не відкладаючи на потім. Інакше ви ризикуєте втратити дрібні деталі.
3
Вимкніть свій мобільний телефон, на якому збираєтеся замінити панель і акуратно вийміть акумулятор з батарейного відсіку. Відкрутіть всі болти корпусу телефону за допомогою хрестової викрутки відповідного розміру і складіть так, щоб не втратити (найкраще - в якусь невелику ємність або коробочку).
4
Отсоедините кришку корпусу телефону від пластикових кріплень, акуратно піддягаючи її негострим плоским ножем (при цьому будьте гранично обережні з «начинкою» апарата, не пошкодите шлейфи, якими підключається екран).
5
Зніміть передню частину панелі і, якщо нова панель не має кнопок, витягніть зі старої панелі клавіатуру і зміцните її на лицьовій стороні нової панелі.
6
Акуратно і міцно закріпіть на новій панелі мікросхеми і екран. З'єднайте передню і задню її частини і послідовно закріпіть викруткою гвинти корпусу.
7
Пункти, описані вище, стосуються розбірки телефонів, змонтованих у вигляді моноблока. Але якщо модель вашого телефону не представляє собою моноблок, а складається з декількох складових частин, то зробіть розбирання і складання кожної частини окремо в такій же послідовності, намагаючись не порушити в підсумку цілісної конструкції.