Як приховати файли на телефоні.

Іноді користувачам мобільних пристроїв необхідно приховати деякі дані від сторонніх. Найпростіший спосіб в даному випадку - не залишати телефон без нагляду, проте є й інші варіанти.
Вам знадобиться
  • - спеціальний файловий менеджер для телефону або zip-архіватор.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальними утилітами, присваивающими файлів у вашому смартфоні атрибут «Прихований». Це можуть бути різні файлові менеджери, оглядачі і так далі. Зверніть увагу, що додаток повинен підтримуватися встановленої у вашому мобільному пристрої операційною системою. Дізнатися сумісність платформ ви можете на сторінці завантаження програми.
2
В меню встановленої і запущеної вами програми скрійте у властивостях файлів функцію їх перегляду в звичайному режимі стандартними утилітами, наявними в телефоні. Для того щоб файли стали видимими, скористайтеся тією ж послідовністю. Дані будуть доступні для перегляду тільки за умови роботи запущеної вами програми-оглядача або файлового менеджера. Також багато з подібних додатків допускають установку пароля на запуск.
3
Скористайтеся альтернативним способом. Якщо у вашому мобільному пристрої встановлений zip-архіватор, помістіть необхідні вам файли, які ви хочете приховати від сторонніх, в окрему папку на комп'ютері.
4
Створіть з неї zip-папку і помістіть в пам'ять телефону. Стандартними засобами перегляду файлів у вашому смартфоні їх неможливо буде відкрити, тому вони будуть недоступні стороннім. Для їх перегляду просто зайдіть в програму-архіватор і виберіть в огляді дану папку.
5
Встановіть пароль на папку з даними, які хочете захистити від перегляду сторонніми людьми. Для цього зайдіть в налаштування параметрів безпеки вашого телефону і встановіть пароль на окремі елементи меню.
6
Будьте уважні, встановлюйте тільки той пароль, який зможете згадати самі. Ця функція підтримується більшістю моделей сучасних телефонів. Зверніть увагу, що при згортанні їх перегляду в смартфонах надалі вони будуть доступні без введення пароля.
Корисна порада
Не копіюйте на ваш телефон важливу інформацію в єдиному екземплярі.