Як заблокувати телефон для того, хто телефонує. Як заблокувати абонента, що телефонує.

Для абонентів всіх операторів стільникових мереж є функція з обмеження вхідних викликів, як для окремих номерів абонентів, так і в загальному по всій групі дзвінків. Послуга надається в більшості своїй безкоштовно, також в сучасних моделях пристроїв її включення доступно з меню телефону.
Інструкція
1
Якщо ви з якихось причин не хочете приймати дзвінки від певного абонента, номер якого вам відомий, дізнайтеся, чи підтримує модель вашого мобільного телефону функцію «Чорний список». Перегляньте меню настройки викликів і телефонної книги, також перегляньте властивості контакту. Зазвичай таку функцію підтримують більшість сучасних телефонів.
2
У разі якщо вам необхідно заблокувати ваш телефон від вхідних на нього викликів, зайдіть в налаштування його параметрів і в меню конфігурації основних функцій телефону встановіть заборона викликів за категоріями. Тут же ви можете налаштувати заборона на вихідні дзвінки та міжміський зв'язок з абонентами.
3
Якщо у вашому телефоні не передбачена функція додавання людини в чорний список, зв'яжіться з оператором технічної підтримки компанії. Що надає вам послуги мобільного зв'язку. Після цього всі виклики від цього контакту будуть заблоковані. Ви також можете це зробити в особистому кабінеті користувача на офіційному сайті мобільного оператора в меню управління послугами.
4
Якщо ви хочете обмежити прийом викликів від абонентів з невизначеним номером, зверніться до вашого оператора для включення даної послуги. Зверніть увагу, що для цього вам, швидше за все, доведеться звернутися в офіс абонентського відділу обслуговування, який розташований в вашому місті, маючи при собі паспорт або інший документ, що підтверджує вашу особистість. Сім-карта в даному випадку повинна бути оформлена на ваше ім'я.
5
Якщо ви хочете обмежити вхідний дзвінок від певного абонента, який дзвонить вам з невідомого номера, зверніться в абонентську службу і замовте роздруківку вхідних дзвінків на ваш телефон з розшифровкою прихованих даних, після чого додайте даного абонента в чорний список.
Корисна порада
Читайте інструкції до телефонів.