Як видалити адресну книгу.

Поняття «адресної книги» в даний час широко використовується в різних програмах, сервіси та пристроях. Вона дозволяє накопичити певний список контактів для спілкування, роботи чи інших потреб. Проте з часом адресна книга розростається і виникає необхідність у її видаленні.
Інструкція
1
Перейдіть в налаштування «Адресної книги» вашого телефону. Як правило, більшість моделей мобільних пристроїв дозволяють це здійснити прямо з головного меню. Якщо ви хочете повністю видалити адресну книгу, то натисніть на кнопку «Видалити все», виберіть спосіб видалення (з сім-карти або з телефону) і підтвердіть операцію.
2
Почекайте деякий час, поки пристрій обробить команду. Якщо адресна книга була великою, то телефон може «думати» досить довго. Не чіпайте його, поки не завершити процес. Якщо ж видалити необхідно певний список контактів, то можете це виконати індивідуально або за допомогою стирання заздалегідь налаштованої групи.
3
Зайдіть в вашу електронну пошту для видалення контактів. При цьому спосіб очищення адресної книги залежить від того, де зареєстрований ваш поштовий ящик і як підтримується в цій системі подібна функція. Перейдіть у розділ «Адресна книга», «Адреси», «Контакти» або інше, де знаходиться весь список людей, яких ви раніше сюди додали.
4
Для повного видалення натисніть кнопку «Очистити адресну книг», також можете виділити певні контакти і натиснути кнопку «Видалити виділене». Якщо подібні операції не допомагають вам очистити адресну книгу, то рекомендується звернутися в службу підтримки вашого сервісу електронної пошти.
5
Запустіть програму Microsoft Office Outlook. Відкрийте меню «Сервис» і перейдіть в розділ «Налаштування облікового запису». Натисніть на вкладку «Адресні книги» і виберіть той список контактів, який необхідно очистити. Після цього натисніть кнопку «Видалити», а після завершення операції - кнопку «Готово». Рекомендується після цього перезапустити програму, після чого перевірити відсутність віддаленої адресної книги.
6
Відкрийте програму для спілкування, встановлене на вашому персональному комп'ютері, і зайдіть під своїм акаунтом. Як правило, такі програми не передбачають повного видалення «Адресної книги», тому необхідно проводити очищення списку по порядку. Натисніть на контакт правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Видалити з контактів».