Як налаштувати заводські настройки.

Сучасні технологічні пристрої ізообілуют всілякими функціями, настройками і характеристиками, більшість з яких користувач може змінювати на свій розсуд. В результаті інколи трапляється так, що модифікації і зміни приводять техніку в неробочий стан. Щоб вирішити дану проблему необхідно налаштувати заводські настройки.
Інструкція
1
Перший варіант: Зайдіть в меню телефону і виберіть розділ «Налаштування». У більшості моделей в самому низу є кнопка «Скидання налаштувань». Натиснувши її, ви повернете всі налаштування пристрою до заводського варіанту. Якщо дана команда відсутня, то ознайомтеся з інструкцією до телефону, в якій повинні бути вказані необхідні комбінації для повернення до початкового стану.
2
Другий варіант: Крім цього можна просто витягнути з включеного пристрою акумулятор і вставити його назад через кілька хвилин. В результаті відбудеться скид системи. Однак цей спосіб виконувати не рекомендується, тому що можна пошкодити батарею.
3
Третій варіант: Завантажте на свій ПК і встановіть останню версію додатка iTunes, яке дозволить налаштувати заводські настройки для iPod. Підключіть пристрій до комп'ютера і запустіть програму. Натисніть на панелі «Джерело» кнопку «Огляд» і виберіть свій пристрій. Натисніть кнопку «Відновити» і зверніться вказівками додатка. Після того як з'явиться вікно «Асистент установки iTunes» необхідно вказати назву та модель вашого iPod і виконати настройку параметрів синхронізації, яка вироблялася при першому підключенні пристрою.
4
Четвертий варіант: Візьміть диск із заводськими настройками, який продавався разом з персональним комп'ютером. Збережіть на окремий носій необхідні документи і файли. Вставте диск в ПК і підтвердіть, що хочете відновити настройки. Після того як процес буде завершений перезавантажте комп'ютер. З'явиться темний екран, натисніть клавішу F1 і виберіть пункт «Відновити заводські настройки». Також можна проробити цю операцію в BIOS, скинувши параметри.
5
П'ятий варіант: Ознайомтеся з інструкцією, яка йшла в комплекті з вашим ноутбуком. Залежно від його моделі є певна комбінація клавіш, при натисканні якої система буде налаштована на заводські настройки. Необхідно пам'ятати, що особисті документи будуть також обнулені, тому необхідно їх попередньо зберегти на окремий носій.