Як підсилити сигнал на телевізор.

Щоб передача зображення на телевізор була максимально чіткою, потрібен сигнал достатньої сили. Найчастіше його не вистачає, через це виникають перешкоди. Посилити сигнал можна кількома способами, в залежності від типу підключення телебачення.
Інструкція
1
Встановіть причину слабкого сигналу. Якщо ви абонент кабельного телебачення (проблеми з силою сигналу тут зустрічаються нечасто), то, насамперед, перевірте цілісність кабелю. Можливо, його десь перекрутили, передавили. Через це міг порушитися сигнал.
2
Вирішити дану проблему ви можете самостійно, або зверніться за допомогою до компанії, чиїм абонентом ви є. Потрібно вирізати пошкоджене місце кабелю і впаяти перехідники, щоб заново його з'єднати. Після виконання всіх цих маніпуляцій відпаде необхідність у посиленні сигналу.
3
Виконайте ті ж дії, якщо ви використовуєте в якості приймача супутникову антену або звичайну телевізійну антену. Сигнал може бути слабким через те, що ви встановили пристрій, нехтуючи простими правилами викладеними в інструкції. Мається на увазі, що антену потрібно встановлювати з того боку будинку, де немає значних перешкод на шляху отримання сигналу. Це може бути велике дерево, висотна будівля або який-небудь інший великий об'єкт. Якщо антена встановлена вірно, перевірте комутацію. Можливо причина саме в цьому. Усунувши неполадки з підключенням, ви зможете підсилити сигнал.
4
Купуйте більш потужний ресивер. Цей пристрій може посилити сигнал ТБ. Підключіть його, дотримуючись правила, викладені в інструкції з встановлення та експлуатації приладу, або зверніться до відповідного фахівця. Ресивер є невід'ємною частиною мережі супутникової антени. Від нього залежить число каналів і чіткість їх прийому. Навіть якщо у вас надпотужна антена, але при цьому неякісний ресивер, це може значно відбитися на якості прийнятого сигналу. У разі, якщо справа стосується звичайної телевізійної антени, постарайтеся вибрати оптимальний напрямок уловлювання сигналу. Це вирішить проблему якості його передачі.