Як підсилити сигнал кабельного телебачення.

Що потрібно для перегляду телевізора? Звичайно ж чіткий сигнал. У випадку з кабельним телебаченням, на відміну від супутникового або будь-якого іншого, постачальником сигналу є компанія. Вплинути на силу сигналу ви зможете тільки за допомогою фахівців компанії-постачальника послуг.
Інструкція
1
Зверніться по допомогу до фахівців компанії, якщо вас не влаштовує якість зображення кабельного телебачення. Врахуйте, що ви не маєте права самостійно проводити будь-які ремонтні роботи або вдосконалення обладнання наданого компанією. Якщо є необхідність посилити сигнал кабельного телебачення, то це зможе зробити тільки фахівець сервісного центру організації, з якою ви уклали договір. Якщо ви вирішили все зробити самі, і це виявиться, то на вас буде накладено штраф.
2
Подайте заявку до служби технічної підтримки. Детально опишіть всі проблеми, що виникають при перегляді кабельного телебачення. Постарайтеся нічого не упустити. Якщо навіть упустите - не страшно, фахівець розбереться на місці, але можуть виявитися нові нюанси, через які затягнеться термін усунення позначених вами проблем.
3
Можливо, дійсно потрібно буде поставити додаткове обладнання, щоб посилити сигнал кабельного ТБ. А може бути просто десь порушений контакт чи погано прокладений дріт (передавлений, скручений і т.д.). Ці проблеми усуваються набагато швидше, оскільки не вимагають додаткового технічного переоснащення.
4
Відмовтеся від послуг компанії, якщо вона не вирішує описані вами проблеми. Підписавши контракт, ви зі свого боку зобов'язалися справно платити за надані послуги, а компанія взяла на себе зобов'язання надавати позначені в договорі послуги на належному рівні.
5
Якщо компанія не справляється з покладеними на неї зобов'язаннями, то потрібно розривати з нею договір і укладати його з іншого, більш відповідальною організацією, при співпраці з якої не виникне необхідність посилити сигнал кабельного ТБ. При підключенні до нового провайдера опишіть проблеми, які виникали зі старим, щоб запобігти їх у майбутньому.