Як пришити ручки до сумки.

Сумки hand-made знаходяться зараз на піку популярності. Різноманітність матеріалів і аксесуарів дає сміливо здійснювати будь-яку задумку, наскільки дозволяє фантазія і майстерність. Щоб сумка добре трималася на плечі, необхідно продумати, які ручки найкраще підійдуть до вашої моделі і як їх прикріпити.
Вам знадобиться
  • - шкіра;
  • - міцний шнур;
  • - голка з нитками;
  • - ножиці;
  • - декоративні ланцюжки, замки і кільця
Інструкція
1
Ушийте ручки безпосередньо в шов сумки. Це найпростіший спосіб, який не вимагає додаткових кріплень. Він підійде як для жорстких сумок прямокутної форми, так і для легких матер'яних «пакетів», куди рідко кладуть щось важке. Слід пам'ятати, що такий спосіб не позбавлений недоліків: якщо навантаження на ручки виявиться надмірною, то відриватися вони будуть разом з тканиною. Усунути або замаскувати такі пошкодження практично неможливо.
2
Нашейте ручки із зовнішнього боку. Це універсальний варіант, який підійде практично до будь-якої моделі. Згорніть трубочками дві смужки шкіри підходящої довжини і пропустіть всередині міцний шнур, який повинен бути коротше смужок на кілька сантиметрів. Зшиваючи краю смужок, простежте, щоб стібки закінчувалися в 5 сантиметрах від кінців. Розправте краю так, щоб вони утворили трикутники і пришити їх до сумки з зовнішньої сторони. В якості додаткового прикраси, нанизайте на ручки дерев'яні кільця або ланцюжки з штучних перлів.
3
Прикріпіть ручки за допомогою металевих кілець, вшитих в тканину. Достатньо по 2-4 кільця з кожного боку, в залежності від розміру виробу. Пропустивши крізь кільця шнур або згорнуту джгутом щільну тканину, сумку можна стягувати на манер мішка або торби. Ручки можуть бути також виконані з шкіряних шнурів, заплетених кіскою, або ланцюжка, на яку сумка начебто нанизана. Зазвичай такий спосіб підходить для виробів невизначеної форми з м'якої шкіри, шкірзамінника або замші.
4
Візьміть ручки з твердого матеріалу, щоб надати сумці ретро-шарм. Різьблені дерев'яні ручки, товсті пластмасові кільця або великі застібки- «поцелуйчики» можна пошукати на блошиних ринках або в бабусиній шафі. Вони пришиваються в бічній або верхній шов вироби. Якщо сумка зроблена з м'якої тканини, її можна зібрати декоративними складками так, щоб вони розходилися від центру застібки до країв.