Як дізнатися історію автомобіля по VIN-коду. Історія автомобіля по vin коду.

VIN-код - це основний ідентифікатор, за яким можна дізнатися практично все про автомобіль. У ньому зашифрований і рік випуску, і країна-виробник, і модель - загалом, практично всі технічні характеристики машини. Однак, за VIN-коду можна дізнатися ще й повну історію автомобіля.
Вам знадобиться
  • -техпаспорт на автомобіль;
  • -інтернет
Інструкція
1
Якщо автомобіль ви купували за кордоном, наприклад, в США, то дізнатися його історію по VIN-номеру ви можете через інтернет. Для цього вам потрібно зайти на сайти http://carfax.ru або http://autochek.ru. Тут зібрана інформація про більш ніж 4 мільярди автомобілів, проданих в США чи Канаді. Причому дані отримані з різних джерел. Тому тут ви можете отримати дуже детальну інформацію про вашу машині. Інформація ця платна. Обійдеться звіт вам приблизно в 200 рублів.
2
Якщо платити за інформацію ви не хочете, спробуйте скористатися послугами сайту http://www.freevin.ru. Також ви можете скористатися «колективним розумом» і звернутися до досвідчених форумчанам в інтернеті. Для цього зайдіть на будь-який автомобільний форум. Наприклад, той, який стосується вашої моделі авто. Там у відповідному розділі: «Як пробити автомобіль по VINу?» Ви легко зможете знайти кілька досвідчених експертів. Достатньо всього лише скинути їм свій код, і вони постараються знайти всю необхідну інформацію. Відповідь надішлють вам на електронну пошту.
3
Зверніться в ГИБДД. Для цього вам знадобитися техпаспорт автомобіля, де є ідентифікаційний номер машини. Інспектори ДІБДР по своїй базі можуть перевірити, чи не значиться за вашим автомобілем участь у дорожньо-транспортних пригодах, не числився він у розшуку, чи не пов'язані з ним будь-які тяжкі злочини, а також чи не є ваша машина заставної.
4
Можна спробувати пошукати інформацію по автомобілю і просто в пошукових системах інтернету. Для цього достатньо просто вбити свій номер в рядок пошуковика і натиснути пошук. Можливо, попередній власник звертався з будь-яким питанням щодо своєї машини на спеціалізовані форуми і там прописував VIN. Правда, шансів, що він це робив не так багато. Але заради інтересу можна спробувати.