Як перевести з avi в інший формат.

Avi, або Audio Video Interleave - один з відомих контейнерів для запису аудіо і відео, використаний вперше в 1992 році. При наявності в системі кодеків, якими стиснуті аудіо та відеопотоки в цьому контейнері, файли avi можуть відтворюватися практично будь-яким плеєром, встановленим на комп'ютер. За допомогою програми-конвертера відео формату avi можна перевести в інший формат.
Вам знадобиться
  • - програма CanopusProCoder;
  • - відеофайл у форматі avi.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер програму для конвертації відео CanopusProCoder. На вкладці Source, яка за умовчанням відкривається при запуску програми, клікніть по кнопці Add і виберіть відео для обробки. Можете одночасно або по черзі завантажити в конвертер кілька файлів, вони будуть оброблені за однаковими настройками.
2
Програма CanopusProCoder дає можливість невеликої додаткової обробки файлів: в процесі конвертації ви можете збільшити гучність звуку, відкоригувати яскравість, насиченість і колірний баланс відео, повернути кадр і частково прибрати цифровий шум. Для використання цих можливостей клікніть по кнопці Advanced і перейдіть на вкладку Video Filter. Звук можна налаштувати, перейшовши на вкладку Audio Filter. Натисніть на кнопку Add і виберіть один або декілька фільтрів з відкрився списку.
3
Якщо вам потрібно конвертувати в інший формат не весь завантажений файл, а тільки його частину, перейдіть на вкладку Setup. Перетягнувши бігунок під вікном плеєра в потрібну позицію, і якшо по кнопці In, вкажіть початок фрагмента для конвертації. Таким же способом введіть значення в поле Out.
4
Перейдіть до налаштувань параметрів конвертації, якшо по вкладці Target, і виберіть формат, в який збираєтеся конвертувати відео. У правій частині вікна ви побачите список готових пресетів для цього формату. Виділивши один з них, ви зможете прочитати його короткий опис в нижній частині вікна.
5
Налаштування, збережені у вигляді пресетів, можна змінити. Для цього виберіть один з підходящих пресетів і клікніть по кнопці ОК. В основному вікні вкладки Target ви зможете змінити параметри конвертації, вибравши іншу частоту кадрів, розмір кадру, кодек і бітрейт. Вкажіть папку, в яку збережеться відео після конвертації, якшо по кнопці праворуч від поля Path.
6
Після того як всі налаштування будуть виставлені, перейдіть на вкладку Convert і клікніть по кнопці Convert. Відомості про час, що пройшов з початку обробки, що залишився до кінця конвертації і про приблизну швидкості обробки відео ви зможете отримати, подивившись в статусному рядку під вікном попереднього.
Серед різних форматів зберігання відеофайлів, AVI - найпоширеніший. Він зрозумілий багатьом побутовим пристроям: програвачів DVD-дисків, електронним книгам і багатьом моделям музичних плеєрів. Якщо цікавий вам файл має інше розширення, яка не підтримується вашим «дівайсами», є вихід - безліч програм, які з легкістю конвертують відео в формат avi.
Інструкція
1
Скачайте програму для конвертації відео. Один із потужних інструментів для перетворення більшості поширених форматів , це програма Format Factory. Поточна версія має номер 2.80. Також можна використовувати Movavi Video Suite або Any Video Converter. Будь-яка з цих програм дозволяє сконвертировать ваш відеофайл в інший формат. Нехай це буде Format Factory. Перейдіть по посиланню (наприклад, http://www.formatoz.com/download.html) і скачайте інсталяційний файл.
2
Встановіть програму. Для цього двічі клацніть на скачанном файлі і відповідайте на питання майстра установки. Натискайте кнопку "Далі" або Next кілька разів на різних сторінках установки. Натисніть кнопку Finish або «Готово», коли вона з'явиться, - і установка закінчиться. Можна приступати до основної частини роботи.
3
Запустіть додаток Format Factory. Двічі клацніть лівою кнопкою миші по іконці на робочому столі або відкрийте меню «Пуск», потім «Усі програми» і там активуйте значок цієї утиліти.
4
Натисніть кнопку «Все в AVI», яка знаходиться в стовпці завдань зліва. Відкриється вікно налаштувань конвертації і вибору вихідних матеріалів. Натисніть кнопку «Файл», вона розташована в правій верхній частині вікна. Можете натиснути кнопку «Налаштувати», якщо хочете підібрати інші параметри. Для першого разу краще покластися на автоматичний вибір налаштувань. У нижній частині вікна вказана папка, в якій перебуватиме підсумковий файл. Натисніть кнопку ОК, коли закінчите з настройками конвертування. Відкриється головне вікно програми.
5
Натисніть кнопку «Старт» в центрі верхньої панелі, щоб почати обробку відео. Через деякий час, в залежності від потужності комп'ютера, розміру кадру і тривалості вашого відео, програма конвертує в avi те, що ви вибрали. Звуковий сигнал і повідомлення в правій нижній частині вікна повідомить про закінчення роботи програми.
6
Відкрийте папку з результатом і перевірте, програється чи відео. Якщо необхідно, повторіть операцію конвертації із іншими настройками.