Як підключити пасивні колонки. Як підключити сабвуфер до системного блоку.

Акустична система, вбудована в комп'ютер, не завжди в змозі відповідати підвищеним вимогам з боку користувача. Підключивши до комп'ютера зовнішні колонки, ви отримаєте можливість повністю використовувати можливості системи для забезпечення якісного звукового оформлення ігор, прослуховування музичних композицій і перегляду відеоматеріалів.
Вам знадобиться
  • - пасивні акустичні колонки;
  • - ресивер-підсилювач.
Інструкція
1
Придбайте і підготуйте ресивер. Щоб пасивна акустика працювала повноцінно, недостатньо мати джерело сигналу і акустичну систему. Сигнал необхідно отримати, посилити і направити на колонки. Ви можете використовувати для цієї мети ресивер і підсилювач, виконаний в одному корпусі, або придбати ці системи окремо. Ресивер повинен мати не менше п'яти входів.
2
Виберіть і приготуйте звукові колонки. Встановіть колонки навколо комп'ютера, підібравши влаштовує вас схему розташування. Підключіть ресивер до акустичної системи, використовуючи роз'єми на задній панелі. Тепер можна здійснити підключення ресивера до системного блоку.
3
При під'єднанні ресивера до комп'ютера дотримуйтесь правильність підключення. Відзначте для себе розташування роз'ємів, а також те, в яких саме гніздах розташовані з'єднувальні дроти від кожної з колонок. Найкраще зобразити порядок підключення на аркуші паперу.
4
Сабвуфер підключіть до гнізда жовтого кольору, розташованому на задній частині системного блоку комп'ютера. Приєднаєте також два відповідних кабелю до лінійного і мікрофонний вхід.
5
Відкрийте меню налаштувань звукової карти і вкажіть там, що ви підключаєте вихідний пристрій на центральний канал.
6
При наявності в ресивері аналогового входу і роз'єму виходу сигналу на низкочастотное акустичний пристрій підключіть до ресивера сабвуфер. При відсутності останнього використовуйте в акустичній системі тільки колонки.
7
Враховуйте, що сабвуфер може бути і активним, що живиться від мережі. Якщо згодом ви побажаєте встановити активну акустичну систему, вам знадобиться саме активний сабвуфер, який має вбудований підсилювач сигналу та роз'єми для підключення. Колонки при цьому підключіть до роз'ємів сабвуфера, розташованим в задній його частині.