Як прати автомобільні чохли.

Почистити салон і автомобільні чохли можна на автомийці, де є послуга хімчистки салону. При всій зручності такий варіант має істотний мінус - висока вартість. Якщо ж вам треба тільки випрати чохли від невеликих забруднень, краще зробити це самостійно, але з дотриманням усіх правил.
Інструкція
1
Чохли зі шкіри або шкірозамінника прати не можна. Протріть їх спеціальним спреєм або засобом для очищення. Спрей розпорошите на всю поверхню чохла, дайте подіяти і видаліть сухою ганчіркою. Для більш сильних забруднень використовуйте рідке кремоподібне засіб. Нанесіть засіб на чохол і за допомогою сухої ганчірочки круговими рухами розподіліть його по всіх поверхні. Дайте засобу час вбратися і підсохнути згідно інструкції. Витріть надлишки крему з поверхні. Після чистки салону дайте йому просохнути не менше доби. Краще, якщо машина в цей час перебуватиме в теплому місці, але не під прямими променями сонця. Інакше до чистоти салону додасться хімічний запах.
2
Чохли з велюру або тканини виперіть. Для цього їх треба акуратно зняти з сидінь і оглянути. Якщо чохол має внутрішню вставку з поролону, прати його не можна. Адже поролон при пранні почне кришитися. Якщо чохол має ущільнювач з тканини, то його можна випрати.
3
Якщо забруднення дуже сильне, для початку замочіть чохли в теплій воді із засобом, призначеним для делікатного прання. Замочування не підходить для велюрових або гобеленових чохлів, які можуть сісти.
4
Після замочування виперіть чохли в пральній машині. Виберіть режим делікатного прання і залийте рідкий засіб для прання. Краще, якщо прання буде без режиму автоматичного віджиму. Після прання дістаньте чохли з пральної машинки і відіжміть їх вручну. Для сушки розкладіть чохли на рівній поверхні і дайте їм висохнути природним шляхом (не так на батареї). Після того як чохли висохнуть, їх можна погладити.
5
Щоб чохли менше паскудилися, надіньте на них так звані «майки». «Майки» представляють собою накидки, які закривають спинку і сидіння і при цьому фіксуються, чи не сповзають. Їх дуже просто зняти, вони легко перуться і захищають автомобільні чохли не тільки від бруду, але й від зношування.