Як зробити рекламну кампанію.

Грамотно розроблена рекламна кампанія може зробити ваш товар неймовірно популярним, якщо він володіє високою якістю і корисний споживачеві. Разом з тим реклама може прискорити процес «вмирання» продукту в тому випадку, якщо він не задовольняє потреби свого покупця. Розробляти рекламну кампанію потрібно, керуючись основними принципами.
Інструкція
1
Визначте свою цільову аудиторію. Практично у кожній категорії товарів існує обмежене коло людей, для яких вони призначені. Наприклад, електричними бритвами користуються здебільшого чоловіки. Здавалося б, вони й будуть вашою цільовою аудиторією, але це не так! Найчастіше жінки купують цей прилад в подарунок своїм чоловікам, молодим людям і т.д. Щоб правильно визначити категорію людей, яким повинна призначатися ваша реклама, потрібно провести ретельний аналіз їх переваг і скоєних покупок.
2
Продумайте ваше рекламне послання. Перш ніж публікувати повідомлення, потрібно визначити, що саме ви хочете отримати в кінцевому підсумку, для чого вам потрібна вся ця кампанія. У рекламі повинно міститися чітке послання, яке буде легко сприйматися глядачем або слухачем. Після знайомства з вашим роликом або текстом у цільової аудиторії не повинно виникнути питань до вашої компанії.
3
Оберіть найбільш ефективні канали комунікації, через які ви будете впливати на свою ключову аудиторію. Зараз до таких каналах відносяться телебачення, радіо, преса, інтернет і зовнішня реклама (щити, зупинки, транспорт). Для того щоб визначити найкращий варіант розміщення, потрібно виходити з особливостей вашої цільової аудиторії. Цей момент стає ще більш значущим, якщо ви вибрали в якості основного каналу телебачення чи радіо. У такому випадку ви повинні знати, у скільки потенційні покупці рекламованого продукту дивляться телевізор або слухають радіо.
4
Розрахуйте найбільш оптимальна кількість виходів вашого рекламного повідомлення за весь період рекламної кампанії. Згідно з результатами досліджень, мінімальна кількість переглядів рекламного ролика до того моменту, як він запам'ятається, становить 3. Тобто кожна людина має побачити вашу рекламу як мінімум 3 рази.
5
Будьте креативним. Звичайною рекламою зараз здивувати когось вкрай складно. Тому рекламні агентства завжди знаходяться в пошуку чогось нового, що раніше не придуманого і не застосовуваного в рекламній практиці.