Як написати відгук. Як писати відгук про оповідання.

Відгук являє собою аналіз, судження, а також оцінку якого-небудь художнього чи наукового твору, статті, предмета або продукту. Не залежно від того, на яку тему ви пишете відгук, в ньому мають бути присутні основні положення, що характеризують ваше ставлення об'єкта.
Інструкція
1
Найбільш поширеним є відгук на літературний твір чи книгу в цілому. Перше, що обов'язково потрібно вказати у відгуку, це відомості про автора і книзі. Коротко опишіть життєвий шлях письменника, рік, коли була створена книга, передумови її створення. Вкажіть назву книги, його сенс, а також що хотів сказати даними твором автор.
2
Далі опишіть своє враження з приводу прочитаного, чого ви очікували спочатку, чи виправдалися ваші очікування при прочитанні, чи сподобалася вам кінцівка. Але при цьому не слід розписувати подробиці сюжету, у майбутнього читача має бути зацікавленість в прочитанні книги. Тому не розкривайте всіх секретів та інтриг, описуйте тільки ваше ставлення по ходу читання книги.
3
Можна коротко описати місце дії і головних героїв. Але знову ж, напишіть про них з вашої точки зору, адже суть відкликання в вашому особистому сприйнятті прочитаної книги і у вашому особистому відношенні до подій. Можливо, у когось думка співпаде з вашим, а у кого-то немає.
4
Крім того, щоб у майбутнього читача виникло повне уявлення про книгу, важливо написати про мову і стиль тексту, актуальність теми, задум автора.
5
Після цього необхідно вказати ваша думка в цілому. Розкажіть, сподобалася або не сподобалася вам книга, що ви думаєте про неї, чи збігається ваша думка з думкою автора, як прочитання книги вплинуло на вас, залишило Чи слід у вашій душі. Вкажіть, рекомендуєте чи ні ви книгу читачам, дайте оцінку твору. А також напишіть, хотіли б ви прочитати її ще раз і станете ви читати інші твори цього автора.
6
Крім того, постарайтеся оцінити, в якій ситуації і з яким настроєм краще читати даний твір.