Як створити бізнес з доставки води в офіс.

У зв'язку з тим, що екологічна ситуація великих міст залишає бажати за собою тільки кращого, останнім часом стали особливо популярні пропозиції з доставки чистої питної або ж мінеральної води. Даними послугами охоче користуються як великі, так і дрібні офіси. Як виявилося, створити настільки вигідний бізнес в даній сфері не представляє особливої праці ..
Вам знадобиться
  • - документи, що підтверджують реєстрацію;
  • - телефон та інтернет;
  • - необхідне обладнання;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Вирішіть для себе, яким способом ви будете добувати чисту питну воду. Можна зайнятися повним циклом, починаючи з видобутку води прямо зі свердловини і закінчуючи її кінцевої доставкою своїм клієнтам. Або ж можна взятися за поставку «чужий» води.
2
Оформіть всі необхідні документи для ведення підприємницької діяльності. Заняття бізнесом без підтверджуючих і супровідних документів загрожує кримінальною та адміністративною відповідальністю.
3
Знайдіть джерело води. Це може бути будь-який природний ключик, озеро або свердловина. У практиці найчастіше вдаються до використання свердловин. У випадку якщо ви збираєтеся доставляти вже готовий продукт, знайдіть оптову базу по продажам бутлів з очищеною водою.
4
Оберіть одну з багатьох компаній займаються бурінням свердловин, замовте у них проект і узгодьте в своєму Геоцентр. Отримайте дозвіл на буріння та ліцензію, підтверджуючу експлуатацію свердловини.
5
Замовте в лабораторії спеціальний аналіз води. З висновку, яке буде видано в кінці перевірки свердловини, можна буде зробити висновок про те, яке обладнання вам буде потрібно для очищення води.
6
Домовтеся про покупку і доставку спеціального обладнання для водопідготовки у фірми-продавця. Встановіть його і перевірте на справність.
7
Подбайте про свою рекламу. Укладіть договір з друкованими виданнями і телебаченням, щоб вони опублікували ваше оголошення. Встановіть щити і вивіски на своєму офісі і розішліть комерційні пропозиції крупним компаніям.
8
Встановіть кінцеву ціну за свої послуги. Вона повинна виправдовувати ваші витрати, але не повинна бути занадто високою, інакше клієнти від вас відмовляться і підуть до конкурентів.
Корисна порада
Для початкової розкрутки зробіть будь-які спеціальні акції, подарунки та пропозиції, за допомогою яких ви зможете залучити до себе нових клієнтів.