Як вік батьків впливає на особисте життя дітей.

Здавалося б, яка різниця, в якому віці народжувати дитину. І в 20, і в 40 років він буде однаково коханим і безцінний. Виявляється, різниця є і чимала. Вік батьків часто впливає на особисте життя їх чада.
Інструкція
1
Не можна з повною впевненістю сказати, що все залежить від віку батьків. Кожна людина індивідуальна, а значить і виховувати дитину він буде так, як характерно виключно для нього. Багато що залежить від обстановки, в якій виріс чоловік, від того, як ставилися до нього і до його особистого життя його батьки. Так може вийти, що батьки, чадо яких пізно з'явилося на світ, будуть виховувати його так само, як і 20-річна пара. Однак у більшості випадків можна виділити тенденції, характерні для конкретної вікової групи.
2
Якщо пара стала батьками у віці 18-25, то особисте життя дитини, швидше за все, буде складатися так, як того захоче він сам. Пояснюється це тим, що в такому віці часто вагітність не є запланованою. Звичний порядок життя валиться. Навчання, робота і друзі не дозволяють приділяти малюку все свій час. Дитина росте самостійним і надалі всі рішення приймає сам.
3
Якщо дитина з'явилася на світ, коли його батькам було 25-30 років, то його особисте життя буде невід'ємною частиною життя його мами і тата. Цей вік вважається найбільш оптимальним для поповнення сімейства: навчальні заклади вже закінчені, кар'єра йде вгору, вечірки і тусовки починають набридати, значить з'являється час, який можна приділити малюкові. Як правило, батьки такого віку беруть активну участь у житті дитини, намагаються йому всіляко допомогти. Особисте життя не є винятком. Якщо в сім'ї склалися дружні стосунки, то це не викличе жодних проблем, а батьки стануть хорошими порадниками і помічниками. Швидше, вони будуть сприяти розвитку відносин своєї дитини, ніж руйнувати їх.
4
Найважче доводиться дітям, які були народжені після 35-40 років. З одного боку, вони виховуються в атмосфері безмежної любові до своєї персони, тим більше якщо дитина єдиний. З іншого боку, вони впевнені в тому, що краще знають, що потрібно їх чаду. Особисте життя пізніх дітей складається досить складно: вона часто жорстко контролюється батьками. У відносинах же людина, яка звикла до безмірного обожнювання, буде вимагати того ж і від своєї коханої або коханого.