Як доглядати за чутливою шкірою обличчя.

Чутлива шкіра моментально реагує на будь-які подразнення - коливання температури, компоненти декоративної та доглядає косметики, гормональні та інші порушення, і т.д. Такий тип шкіри вимагає особливого догляду, створення сприятливих умов для зниження ймовірності роздратування.
Інструкція
1
Очищення має бути м'яким. Для вмивання не використовуйте хлоровану воду, вона сильно сушить і стягує шкіру, викликаючи алергічні реакції. Для цих цілей ідеально користуватися джерельної, мінеральної або очищеною водою. Видаляти макіяж слід м'яким очищує молочком, а тонізуючі склади не повинні містити спирту і активних кислот.
2
Правильно вибирайте живильні і зволожуючі засоби. Не захоплюйтеся кремами з рослинними екстрактами - багато з них є найсильнішими подразниками. Вибирайте гіпоалергенні склади з мінеральними компонентами і термальною водою. Чим простіше буде склад, тим краще - все інтенсивно діючі речовини можуть стати причиною алергії. Денним кремом слід користуватися обов'язково - це захист від зовнішніх впливів.
3
Нічний крем повинен бути поновлюючим. Для догляду за чутливою шкірою ідеальні нічні склади з пантенолом, алантоїном, вітамінами A і E. Регенеруючі компоненти допомагають загоювати дрібні ранки, створюють захисний шар і сприяють накопиченню вологи в клітинах.
4
Декоративна косметика повинна бути лікувальною. Чим менше коштів ви використовуєте, тим краще буде стан шкіри - перевантаженість косметикою сприяє появі подразнень. Вибирайте лікувальні косметичні засоби з гіпоалергенними властивостями.
5
Робіть маски для чутливої шкіри. Всі маски повинні бути поживними і зволожуючими, небажано використовувати плівчасті і затвердевающие склади. Для домашнього догляду підійдуть маски з використанням яєчного жовтка, молока, огірків, абрикосів, картоплі, трав'яних відварів та ін.
6
Відмовтеся від використання скрабів і агресивних пілінгів. Найбільше, що ви можете собі дозволити - обробка шкіри махрової рукавичкою під час прийому водних процедур. Будь-які отшелушивающие склади порушують тонкий захисний шар і викликають запалення тканин.
7
Намагайтеся уникати стресів. Обов'язково захищайте чутливу шкіру від сонячних променів, морозу і вітру. Куріння і нервову напругу посилюють ситуацію, викликаючи появу зморшок і сухості, тому відмовтеся від шкідливих звичок і вживання збуджуючих напоїв.