Як вибрати весільне взуття.

Весільне взуття - важлива деталь святкових нарядів нареченого і нареченої. Вона повинна бути особливою: не тільки красивою, але і зручною, адже весільне торжество триває, як правило, не одну годину. Вибирати весільне взуття потрібно не менш ретельно, ніж плаття нареченої і костюм нареченого.
Інструкція
1
Більшість наречених віддають перевагу білим весільним туфлям, обгрунтовуючи це тим, що колір взуття повинен відповідати кольору весільного плаття. Не зациклюйтеся на цьому правилі, проявіть оригінальність. Виберіть туфлі, наприклад, під колір обробки наряду. Не сумнівайтеся, ваш образ стане візуально багатше і цікавіше.
2
До стильному короткому весільної сукні відмінно підійдуть легкі туфлі чи босоніжки на високому стійкому каблуці або танкетці з відкритим миском. Якщо ви вибрали довгу сукню, придивіться до весільної взуття на низькому каблуці, наприклад, до класичних човник. Романтичне весільне плаття, що нагадує бальне, відмінно доповнять витончені туфельки з заокругленим миском, на невисокому каблуці. Відмовтеся від квадратних каблуків на весільного взуття. Вони можуть виглядати грубо.
3
Якщо ви вирішили дотримуватися класичного стилю у весільному вбранні, виберіть взуття із закритим носком. Домогтися більшої офіційності допоможе весільне взуття, прикрашена брошками і стразами. А ось балетки та босоніжки відмінно підійдуть для дружнього весільного веселощів.
4
Весільне взуття нареченого обов'язково повинна поєднуватися з його костюмом. Якщо ви вибрали в якості весільного вбрання фрак, придивіться до чорних лакованих черевиків. Для смокінга ідеальним варіантом є матові шкіряні туфлі на шнурках. Прихильникам строгих класичним костюмів краще звернути увагу на шкіряні черевики.
5
І нареченому, і нареченій при виборі весільного взуття слід звернути увагу на її якість. Якісні туфлі хоча й коштують дорожче звичайних, але в них ви будете впевнені в тому, що під час весільного танцю чи святкових конкурсів від них не відвалиться каблук, прикраси або підошва.
6
В закриту весільну взуття додайте спеціальну устілку, яка не дозволить ногам потіти і ковзати під час активних весільних заходів.
7
Не забудьте трохи розносити обрану весільне взуття, інакше на самому торжестві ваш настрій можуть зіпсувати раптово з'явилися мозолі на ногах.
Протягом всього весільного торжества: і в РАГСі, і на церемонії викупу нареченої, і під час фотозйомки, і в ресторані, молодятам необхідно бути бадьорими і активними. А рухливість їх багато в чому залежить від весільного взуття. Причому вибрати її для нареченого нітрохи не простіше, ніж для нареченої.
Інструкція
1
Надати ногам нареченого стрункий вигляд здатна вузька весільне взуття з гострим носом. Запам'ятайте, що туфлі і черевики з квадратним або овальним носом не дуже добре поєднуються з офіційними і діловими костюмами. Винятком є лише смокінг. Тільки він традиційно носиться з туфлями, що мають круглий ніс.
2
Найпопулярніший варіант весільного взуття для нареченого - це легкі туфлі-мокасини без шнурків. Якщо ви все ж вирішили блищати на весіллі у взутті зі шнурками, переконайтеся в тому, що вони максимально тонкі і пофарбовані в той же колір, що й самі туфлі.
3
Традиційний матеріал виготовлення весільного взуття для нареченого - шкіра. Вона може бути як матовою, так і блискучою. Чудовим варіантом чоловічого взуття для весільного торжества є оксамитові туфлі.
4
Весільні туфлі для нареченого можуть бути такого ж кольору як і його костюм або ж створювати з ним якийсь контраст. Але пам'ятайте про те, що взуття нареченого ні в якому разі не повинна стати яскравою плямою на тлі його костюма.
5
До чорного або темно-сірого костюма нареченого відмінно підійдуть матові або блискучі чорні туфлі. З білим весільним костюмом ви можете надіти або біле взуття, або підібрати до нього туфлі під колір сорочки. Чудовим доповненням до світло-сірого костюма стануть чорні весільні туфлі. Хоча якщо торжество намічено на світлий час доби, сміливо вибирайте взуття білого кольору. Якщо ваш костюм виконаний у коричневих тонах, придивіться до коричневим або чорним туфлям. До кремовому або рудувато-коричневого костюма підійде світло-коричнева весільне взуття.
6
Щоб весільне торжество не стала для вас нестерпним випробуванням, відмовтеся від громіздкою, великовагової, масивної весільного взуття на товстій підошві. Віддайте перевагу зручним туфлям, виготовленим з натуральних матеріалів.