Якими можуть бути причини високого тиску.

Щоб ефективно лікувати одне з найпоширеніших у світі захворювань - гіпертонію, необхідно точно встановити причину його виникнення. Якщо цього не зробити, існує небезпека потрапити в число людей, безуспішно намагаються знизити підвищений тиск.
Інструкція
1
На жаль, сьогодні гіпертонія виходить на одне з перших місць у світі за кількістю хворих людей на рік. Якщо раніше підвищений тиск вважалося хворобою старшого покоління, сьогодні її наслідки забирають з життя не тільки літніх, але й зовсім молодих людей.
2
Хоча діагноз "гіпертонія" ставлять багатьом людям, показники тиску яких вище норми, причини, що призводять до цього захворювання, сильно відрізняються. Звідси випливає висновок, що лікування гіпертонії має бути індивідуальним.
3
Причиною затримки рідини в клітинах, що призводить до підвищення тиску, часто відбувається через збій в роботі внутрішніх органів. Якщо погано працює печінка, нирки, підшлункова залоза, є патологія лімфатичної або ендокринної систем, продукти обміну речовин виводяться не до кінця - значить тиск підвищується.
4
При проблемах, що призводять до стресів, наприклад, пов'язаних з перенапруженням на роботі або несприятливою домашньою обстановкою, наднирковими виробляються гормони «на небезпеку», що неминуче призводить до підвищення тиску.
5
Однією з причин підвищення артеріального тиску є поява надмірної ваги в результаті неправильного харчування. Як тільки людині вдається знизити вагу на кілька кілограмів, відразу ж знижується тиск.
6
Запальні процеси в організмі, в числі яких апендицит або ангіна, також є осередками, що провокують підвищення тиску, тому завжди треба стежити за тим, щоб вчасно позбавлятися від інфекцій і за допомогою лікарських засобів знімати запалення.
7
Зрозуміло, що такі звички, як куріння, алкоголь і наркотики ні до чого доброго не приводять. Відбираючи здоров'я, вони сприяють підвищенню артеріального тиску. Тільки виключивши з життя все перераховане вище, можна сподіватися на те, що показники артеріального тиску з часом прийдуть в норму.
8
Щоб ваш тиск не перевищувало 120 на 80, треба знайти грамотного фахівця, здатного не тільки призначити ліки, що знижують тиск, але і з'ясувати, а потім усунути причину виникнення гіпертонії.