Як зробити сенсорний екран.

За кордоном у всю використовуються сенсорні технології в самих різних продуктах. Там є і інформаційні кіоски, і торговельні сенсорні термінали, не кажучи вже про автомобільні мультимедійних системах, комп'ютерах і КПК. У нашій країні теж поширена ця технологія, але справа в тому, що не кожен може собі дозволити сенсорну техніку. Але є спосіб, як змайструвати сенсорний екран своїми руками.
Інструкція
1
Використовуйте в якості «сировини» звичайний 15-тидюймовий монітор. Відкрутіть скріплюють болти і зніміть лицьову панель (вона може бути на засувках, а не на болтах - відкрийте їх за допомогою викрутки). Від'єднайте екран від корпусу монітора. Робіть це акуратно, щоб не порвати внутрішні шлейфи і дроти.
2
Відкладіть екран в сторону і займіться USB-контролером. Замотайте його на всякий випадок ізолентою (він все одно не гріється, так що можете не переживати з цього приводу). Приклейте ззаду двосторонній скотч, яким контролер буде кріпитися до корпусу (його буде цілком достатньо, тому що зусиль на тачскрін створюватися ніяких не буде).
3
Приклейте USB-контролер до корпусу (приклеюйте так, щоб він не виглядав з-за металевої кришки, а був на рівні з нею, бо потім треба буде ставити екран на місце).
4
Приберіть зайві «ребра» знизу решітки вентилятора монітора. Це потрібно, щоб провести кабель USB-контролера назовні. Для цього скористайтеся паяльником і звичайним скальпелем або ножем. Виведіть кабель і закріпіть його пластиковими стяжками (тоді кабель не буде бовтатися в процесі складання і бува не вирветься при експлуатації).
5
Ретельно промийте екран монітора і приклейте на сталеву раму екрана монітора тонкий двосторонній скотч. Потім приклейте на нього скло з touch screen. З'єднайте тачскрін і USB-контролер за допомогою шлейфа з роз'ємом. Так як шлейф досить тонкий, то оберніть його навколо екрану і навколо підстави екрану. Приклейте і його, щоб не бовтався.
6
Одягніть кріпильну планку. Якщо при монтажі передня панель буде тиснути на тачскрін і заважати кабліровке, зробіть невеликі виступи по кутах монітора і прикріпіть панель до них. Проведіть тест-драйв вашого сенсорного екрану. Якщо все вийшло, вітаємо!
На сьогоднішній день сенсорні технології отримали широке поширення зарубежем і поступово завойовують і російський ринок. На даний момент існує близько десятка компаній, що активно працюють в даній області. Використовуючи розробки цих компаній, можна зробити сенсорний дисплей своїми руками. Причому ціна цього дисплея буде значно нижче вартості сенсорних моніторів, наявних в роздрібному продажі.
Вам знадобиться
  • - надфіль;
  • - ніж;
  • - ножівка по металу;
  • - чиста ганчірка;
  • - викрутка;
  • - комплект сенсорної панелі.
Інструкція
1
Перевірте і підготуйте робоче місце. Витріть пил і приберіть сторонні речі. Простежте за тим, щоб на столі не було гострих виступів.
2
Відверніть кріпильні гвинти і зніміть лицьову панель монітора. Акуратно протріть поверхню рідкокристалічної матриці.
3
Візьміть самоклеючі демпферні смужки, що входять до комплект сенсорної панелі і наклейте їх на металеву окантовку панелі по всьому периметру екрану.
4
Видаліть захисну плівку з сенсорної панелі. Встановіть панель на рідкокристалічну матрицю.
5
Рідкокристалева панель кріпиться на чотирьох кутових кронштейнах. Поглибте паз на 5 мм за допомогою надфіля з круглим профілем. Відпиляєте верхню частину кронштейна на 5 мм за допомогою ножівки по металу.
6
Встановіть контролер на задню стінку монітора. При необхідності, просвердлите додатковий отвір в задньої кришки монітора. Підключіть шнур до контролера. Шнур необхідно закріпити. Приклейте демпферні смужки із зворотного боку лицьової кришки монітора.
7
Зістикуйте сенсорну панель з контролером і підключіть роз'єми жидкокристаллической матриці. Вирівняйте екран і закрийте лицьову панель монітора.
8
Підключіть контролер до комп'ютера.
9
Встановіть драйвериПрі запуску операційної системи відбудеться автоматичне визначення нового пристрою. Натисніть кнопку «Припинити установку» при запиті обустановке. Встановіть драйвери з доданого компакт-диска.
10
Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в тому, що в панелі завдань з'явилася іконка сенсорного монітора. Всі регулювання і настройки необхідно робити тільки через контрольну панель.
11
Проведіть калібрування сенсорного монітора по 16 точкам в режимі розширеної настройки.