Як підключити інвертор.

Інвертори в наш час стають все більш популярними. Це й не дивно, весь вони можуть перетворювати постійну напругу в змінну високовольтне (зазвичай +12 В). Також інвертори погоджують вихідний каскад з вхідним опором ламп і найголовніше - забезпечують захист від перевантаження і короткого замикання, що рятує побутову техніку. Досить зручні в автомобілях, оскільки там йде живлення від 12Вт, а не вся техніка тягне таку напругу, тому придумали перетворювачі.
Інструкція
1
Підключіть інвертор до акумулятора (за допомогою затискачів і дотримуючись полярності - червоний затискач на + і чорний на -). Якщо між бортовою мережею машини і акумулятором є з'єднання, то не обов'язково його від'єднувати. При підключенні виходів інвертора до акумулятора, повинна проявитися невелика іскра. Пам'ятайте, що не можна підключати інвертор, розрахований на напругу в 12 Вт до транспортної електропроводці в 24 Вт або 48 Вт, і навпаки. Також не можна запараллелівать виходи двох або більше інверторів.
2
Підключіть до розетки необхідні вам пристрої, які розраховані на живлення від 200 Вт
3
Використовуйте при необхідності подовжувач. Його довжина може становити до 50 метрів (кабель більшої довжини навряд чи може знадобитися навіть в лімузині).
4
Увімкніть кнопку приладу. Повинен загорітися зелений світлодіод, який підтверджує правильне функціонування інвертора. Він залишатиметься зеленого кольору, поки напруга на акумуляторі буде перебувати в прийнятних межах.
5
Врахуйте ще один важливий момент, який стосується практично всіх автомобільних інверторів. Якщо в процесі роботи інвертора на навантаження напруга акумулятора впаде нижче 10,5 Вт або 21Вт/42 Вт (в залежності від потужності харчування) і залишатиметься таким 1 хвилину, інвертор автоматично відключиться. Таким чином, забезпечується захист від повної розрядки акумулятора і від його псування.
6
При такому рівні розрядки акумулятора можна зробити ще 2-3 спроби запустити двигун (у літніх умовах) до повної його розрядки. Якщо ж посадка акумулятора триватиме менше однієї хвилини, інвертор не відключиться. Це знову дозволить запуститися пристроям з великим пусковим напругою. Короткочасне падіння рівня напруга - це не страшно, тому як за такий короткий час не встигне статися сульфацил акумуляторних пластин.